Jak poprawnie odesłać paczkę ze zwrotem do Terranova?

Zakupy online są coraz popularniejsze nie tylko wśród młodych osób. Coraz więcej osób starszych korzysta z tej formy zakupów, ponieważ bez wychodzenia z domu można nabyć naprawdę wiele produktów. W poniższym artykule podpowiadamy nieco więcej na temat zwrotów produktów, które okazały się nietrafione. Pokazujemy, że odesłanie paczki zwrotnej do Terranova to nic strasznego i wystarczy znać tylko kilka podstawowych zasad, by poprawnie nadać paczkę zwrotną. Nie wiesz, ile jest dni na zwrot? Jak poprawnie spakować przesyłkę zwrotną? A może zastanawiasz się jak krok po kroku nadać paczkę? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule! 

Jak krok po kroku nadać paczkę do Terranova?

Poniżej przedstawiamy jak krok po kroku nadać zwrot za pomocą firmy kurierskiej DPD:

  1. Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/; 
  2. Wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  3. W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  4. Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  5. Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki. 

Otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zwrotu drogą mailową, a kwota, którą zapłaciłeś, zostanie zwrócona w taki sam sposób, w jaki dokonałeś zakupu.

Obsługa zwrotów może potrwać do 5 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki w naszym magazynie. W czasie wzmożonego ruchu ten proces może być wydłużony do 7 dni roboczych.

Produkty można zwrócić bezpłatnie w jednym z salonów Terranova. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą  dokument potwierdzający tożsamość, paragon lub fakturę oraz podsumowanie zamówienia, które zostało załączone do przesyłki.

Jaki jest adres zwrotu?

Adres, na który należy odesłać paczkę zwrotną to: G&G.PL Sp. z o.o. sp.k. Centrum Logistyczne Marki 1 Hala A  Hillwood Marki Okólna 45 05-270 Marki.

Jak spakować paczkę ze zwrotem?

Paczkę ze zwrotem zapakuj w odpowiedniej wielkości karton, torbę papierową lub foliopak. Możesz ponownie wykorzystać to pudełko, w którym otrzymałeś zamówione produkty. Do wnętrza paczki włóż wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu (znajdziesz go na stronie internetowej Terranova). Pamiętaj, aby zwracać kompletne produkty wraz ze wszystkimi metkami i taśmami zabezpieczającymi. Po umieszczeniu rzeczy w paczce dokładnie ją zabezpiecz, a następnie zaklej najlepiej szeroką taśmą.

Ile jest dni na zwrot zamówienia i co podlega zwrotowi?

Każdy klient sklepu Terranova ma 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki na dokonanie zwrotu. Odsyłane produkty nie mogą posiadać śladów użytkowania - prania, zapachów czy uszkodzeń w postaci naderwań lub plam. Pamiętaj, że z powodów higienicznych nie ma możliwości zwrotu bielizny. Zwrot nie zostanie zaakceptowany w przypadku niedostosowania się do powyższych wytycznych.

Skontaktuj się ze sklepem Terranova

Jeżeli masz pytania dotyczące zamówienia czy zwrotu możesz skontaktować się z obsługą klienta poprzez formularz kontaktowy, dostępny na dole strony w zakładce ‘Skontaktuj się z nami’.

Co znajdziemy w sklepie Terranova?

Sklep Terranova jest popularną sieciówką. Ma oczywiście sklep internetowy oraz setki salonów stacjonarnych w całej Polsce. Odzież dostępna w sklepie przeznaczona jest dla kobiet, mężczyzn, nastolatków oraz najmłodszych. Bogata oferta sklepu zachęca do dokonywania zakupów i poszukiwania odpowiednich produktów. Zaopatrzymy się w tam w ubrania codzienne takie jak spodnie, koszulki, bluzy, topy, kurtki, akcesoria, dodatki i wiele wiele innych. 

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto