Jak się robi zwrot do Royal Collection?

Coraz ważniejsze jest, aby zrozumieć procedury związane z możliwością zwrotu zakupionych produktów, co może być przydatne w przypadku niezadowolenia z zamówionych towarów. W niniejszym artykule omówimy, jak się robi zwrot do Royal Collection, udostępniając informacje dotyczące procesu zwrotu, przesyłki zwracanych produktów i dostępnego okresu na dokonanie zwrotu w tym sklepie internetowym.

Co mogę zwrócić do Royal Collection?

Możesz zwracać do Royal Collection zakupioną odzież do 14 dni od dnia otrzymania zamówienia, która nie wykazuje śladów użytkowania, są w nienaruszonym stanie, posiadają oryginalnie przytwierdzone metki oraz są pozbawione specyficznych zapachów, takich jak kremy, perfumy czy tytoń. Można zachować opakowanie po produkcie i w nim wysłać zwrot na adres sklepu.

Jak mogę wysłać zwrot do Royal Collection?

Aby wysłać zwrot do sklepu Royal Collection, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Royal Collection, aby uzyskać niezbędne dokumenty i formularz zwrotu. Możesz to zrobić telefonicznie lub pisząc na adres e-mail sklepu.
  2. Wypełnij formularz zwrotu, dodaj do niego potwierdzenie zakupu i umieść go w paczce z zwracanym produktem.
  3. Oznacz paczkę adresem sklepu Royal Collection, Biuro Obsługi Klienta Sklepu Internetowego, Al. Wincentego Witosa 31, 00-710 Warszawa.
  4. Po otrzymaniu dokumentów przewozowych, istnieje także możliwość dostarczenia paczki osobiście do punktu DPD Pickup.

Alternatywnie, możesz skorzystać z wygodnej opcji zwrotu za pośrednictwem platformy wygodnezwroty.pl, co może przyspieszyć proces zwrotu.

Na jaki adres wysłać zwrot Royal Collection?

Wykonując zwrot do sklepu Royal Collection, zaadresuj go na poniższy adres:

Biuro Obsługi Klienta Royal Collection (CH Panorama)
Al. Wincentego Witosa 31
00-710  Warszawa

Jak zapakować zwrot do Royal Collection?

  1. Wybierz odpowiednie opakowanie: Wybierz solidne i bezpieczne opakowanie, które ochroni zwracany towar przed uszkodzeniami podczas transportu.
  2. Umieść i dobrze zabezpiecz produkt: Włóż zwracane produkty do opakowania tak, aby były dobrze zabezpieczone przed wstrząsami i uszkodzeniami. Możesz użyć oryginalnego opakowania, jeśli je masz, lub wybrać odpowiednie opakowanie zgodne z rozmiarem i rodzajem produktów.
  3. Dodaj dokumenty: Dołącz do przesyłki wypełniony formularz zwrotu oraz potwierdzenie zakupu. Wymagane dokumenty pomogą w identyfikacji zwrotu i przetworzeniu go.
  4. Oznacz przesyłkę: Jasno i czytelnie oznacz opakowanie jako zwrot. Możesz to zrobić za pomocą specjalnej etykiety zwrotnej, jeśli jest dostępna lub napisz informację "ZWROT" na paczce.
  5. Wyślij paczkę: Dostarcz przesyłkę do wybranej firmy kurierskiej lub punktu odbioru, zgodnie z instrukcjami otrzymanymi od sklepu Royal Collection lub wybranej usługi dostarczającej.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto