Jak w kilku krokach zwrócić przesyłkę do MaBiBi?

Chcesz się dowiedzieć, ile dni przysługuje ci na zwrot do MaBiBi? A może zastanawiasz się jak poprawnie spakować i odesłać zamówienie? Jesteś w dobrym miejscu, ponieważ w poniższym artykule odpowiemy na najczęściej zadawane pytania na temat zwrotów produktów. Oprócz tego zapewnimy cię, że odesłanie zamówienia do MaBiBi jest całkowicie bezpieczne i szybkie w wykonaniu. Jeżeli nie masz zbyt dużego doświadczenia w zwracaniu zamówień internetowych, to niczym się nie martw. Nasz poradnik został przygotowany specjalnie dla ciebie. Zachęcamy do lektury tekstu, by odkryć wszystkie tajniki poprawnego nadawania zwrotów.

Czego nie można zwrócić?

Do sklepu MaBiBi klient nie może zwrócić produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie. Takie rzeczy tworzone są specjalnie dla osoby dokonującej zamówienie, więc jej zwrócenie w żadnym przypadku nie jest możliwe. Ubrania czy akcesoria bez odpowiednich zabezpieczeń, czy z uszkodzeniami również nie podlegają zwrotom. Należy o tym pamiętać, w przypadku zdecydowania się na odesłanie zamówienia. Sklep po otrzymaniu takich produktów ma prawo na odrzucenie zwrotu klienta. 

Jak spakować zamówienie do MaBiBi?

Zwrot do MaBibi najlepiej spakować w oryginalne opakowanie. Można użyć także odpowiedniego karotenowego pudełka lub papierowej torby. We wnętrzu koniecznie trzeba umieścić wypełniony formularz odstąpienia od umowy. Adres, na który należy odesłać zamówienie to: Mabibi Magdalena Dydo-Pyrchla, ul. Prusa 47, 43-300 Bielsko-Biała. Całość paczki trzeba zakleić szeroką taśmą lub umieścić w foliopaku, który dokładnie zabezpieczy przesyłkę przed ewentualnym zniszczeniem podczas transportu.

Ile jest dni na zwrot zamówienia?

Klienci sklepu MaBiBi mają możliwość zwrotu produktów, w ciągu 14 dni od dostarczenia przesyłki przez kuriera.

Jak nadać paczkę ze zwrotem do MaBiBi?

Paczkę ze zwrotem możesz nadać w dowolny sposób. Jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać to, aby nie odsyłać zamówienia za pobraniem i bezpośrednio do paczkomatu. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję nadania przesyłki za pomocą firmy DPD:

  1. Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/; 
  2. Wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  3. W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  4. Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  5. Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki. 

W ile dni zostanie rozpatrzona reklamacja?

Klienci sklepu MaBiBi w przypadku otrzymania towaru niezgodnego z umową, z wadami produkcyjnymi mogą dokonać jego reklamacji. Taki produkt należy odesłać na adres sklepu z opisem wady, która została zauważona przez klienta. Do paczki można także włożyć dowód zakupu lub formularz z numerem zamówienia. Te dokumenty znacznie ułatwią i przyspieszą cały proces. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni kalendarzowych, po czym klient otrzyma odpowiedź na podany adres pocztowy lub adres e-mail.

MaBiBi - co znajdziemy na stronie sklepu?

MaBiBi jest polską marką stworzoną nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Marka ta kieruje się wartościami wspierania rodzicielstwa i bycia blisko otaczającej nas przyrody. Potwierdza się to w produkcji wysokiej jakości produktów stworzonych z najlepszych materiałów, odpowiednich dla naszej skóry. MaBiBi tworzy ubrania funkcjonalne i wygodne, które jednocześnie mogą pochwalić się pięknymi wzorami, zachwycającymi każdego odbiorcę. Wszystkie produkty marki są wcześniej testowane, aby do sprzedaży trafiły wyłącznie najlepsze rzeczy. Na stronie sklepu zobaczymy bogaty asortyment - kombinezony dla dzieci, płaszcze dla dorosłych, akcesoria takie jak nerki, ocieplacze na nosidła i chusty, stuptuty i wiele innych.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto