Jak w prosty sposób zwrócić produktu do sklepu MMSPORT?

Wielu z nas doświadczyło sytuacji, w której zakupiony produkt nie spełnił naszych oczekiwań lub potrzeb. W takich momentach kluczowe staje się szybkie i sprawnie zrealizowane zwrotu towaru. Sklep MMSPORT, znany z bogatej oferty artykułów sportowych, doskonale rozumie tę potrzebę i stara się zapewnić klientom klarowne i efektywne rozwiązania. Jak więc zrealizować zwrot produktu do tego sklepu? Odpowiedź na to pytanie przybliżymy w niniejszym artykule, omawiając krok po kroku ten proces oraz podpowiadając, jak maksymalnie go uprościć.

Oferta sklepu MMSPORT - asortyment dla każdego!

MMSPORT to sklep, który od lat cieszy się uznaniem wśród miłośników aktywnego trybu życia. Specjalizując się w sprzedaży wysokiej jakości odzieży sportowej dla całej rodziny, oraz bogatej gamy obuwia sportowego i akcesoriów. Dzięki starannie dobranemu asortymentowi, który obejmuje najnowsze trendy w modzie sportowej oraz sprawdzone marki, sklep ten zapewnia swoim klientom wysoki komfort. Dodatkowym atutem jest dział outlet, w którym można znaleźć wysokiej klasy produkty w atrakcyjnych cenach, co czyni zakupy w MMSPORT jeszcze bardziej satysfakcjonującymi.

Jak rozpocząć proces zwrotów w sklepie MMSPORT? 

Aby zacząć proces zwrotów w MMSPORT, należy w ciągu 30 dni od otrzymania produktu poinformować sklep o swojej decyzji, poprzez oświadczenie wysłane pocztą tradycyjną, elektroniczną lub wygenerowanie zwrotu z konta sklepowego. Ważne jest zachowanie dowodu wysłania oświadczenia w celu ewentualnego potwierdzenia przesłania informacji do sklepu. Termin na odstąpienie od umowy liczony jest od dnia otrzymania przesyłki.

Zwrot za pośrednictwem Paczkomat InPost 

W celu skorzystania z opcji zwrotów poprzez Paczkomaty INPOST zaloguj się na swoje konto na stronie sklepu i przejdź do zakładki Twoje konto. Następnie, w sekcji Zwroty towarów, wybierz Dodaj zwrot i wskaż produkty, które chcesz zwrócić. Gdy wybierzesz opcję zwrotu poprzez Paczkomaty INPOST, zobaczysz automatycznie wygenerowany adres sklepu; MMSPORT Ul. Krakowiaków 12, 32-060 Kryspinów, oraz swój numer rachunku bankowego, na który ma zostać zrealizowany przelew. Po potwierdzeniu zwrotu, paczka będzie gotowa do nadania. Koszt przesyłki zostanie automatycznie odliczony od zwracanej kwoty. Wszystko to możesz również wygenerować za pośrednictwem strony SzybkieZwroty.pl. Wyszukaj sklep w ich witrynie, wypełnij formularz i postępuj tak jak opisaliśmy to powyżej. 

Jak wysłać paczkę? 

W celu nadania paczki z przesyłką zwrotną do sklepu, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  • Wydrukuj dokument zwrotu i umieść go w paczce.
  • Upewnij się, że nie przekracza ona maksymalnego rozmiaru dla Paczkomatu (41 x 38 x 64 cm).
  • Nanieś kod nadania zwrotu na paczkę.
  • Skieruj się do najbliższego Paczkomatu. 
  • Na ekranie wybierz Nadaj paczkę. 
  • Zaakceptuj regulamin i wprowadź 10-cyfrowy kod zwrotu.
  • Wybierz odpowiednią wielkość skrytki, w którym umieścisz paczkę, zgodnie z jej rozmiarem.

Kiedy można się spodziewać zwrotu pieniędzy? 

Po odstąpieniu od umowy, zwrot pieniędzy nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni od daty poinformowania sklepu MMSPORT. Obejmuje on wszystkie otrzymane płatności z wyjątkiem kosztów dostaw alternatywnych. Proces zostanie dokonany przy użyciu tych samych metod płatności co w pierwotnej transakcji.

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto