Jak wykonać zwrot do Cinamoon?

W niniejszym przewodniku szczegółowo opisujemy wszystkie kroki i zasady, których należy przestrzegać, aby Twój zwrot do Cinamoon został przyjęty. Przedstawiamy dostępne opcje wysyłki, oraz pokazujemy krok, po kroku jak można ułatwić sobie to zadanie.  Wygodnezwroty.pl to wygodne rozwiązanie, ułatwiające całą procedurę, aby zwrot do Cinamoon przebiegł pomyślnie. Przeczytaj naszą instrukcję dotyczącą korzystania z platformy wygodnezwroty.pl i przekonaj się jakie to proste!

Cinamoon zwroty

Czy mogę zrobić zwrot do Cinamoon zakupionego przeze mnie produktu?

Sklep Cinamoon przyjmuje zwroty wszystkich swoich produktów, ale nie mogą one być zniszczone z winy kupującego. Pamiętaj, że od otrzymania przez Ciebie produktu, do odstąpienia od umowy sprzedaży (dokonania zwrotu) nie może minąć więcej niż 14 dni. W celu zachowania terminu, należy złożyć oświadczenie na formularzu dostępnym na stronie Cinamoon.pl i przesyłając je na adres: ul. Jasna 10A, 44-122 Gliwice, lub drogą elektroniczną na adres kontakt@cinamoon.pl.

Zwrot Cinamoon - jak nadać przesyłkę?

Na początku wypełnij formularz zwrotu, który był w paczce z zamówieniem. Bez wypełnionego formularza zwrot do Cinamoon nie zostanie przyjęty.

Należy również zwrócić uwagę, iż sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem, lub usługą “e-przesyłka”. Poza tym można skorzystać z dowolnego przewoźnika, urządzenia Paczkomat®, nadać paczkę w punkcie, lub przez kuriera. Koszt odesłania produktu ponosi kupujący. W przypadku sklepu Cinamoon, zwroty dokonywane przez stronę szybkiezwroty.pl, są obarczone kwotą 12 zł., która jest potrącana ze zwrotu środków za zwracane zamówienie.

Dla ułatwienia procedury nadawania zwrotu, warto skorzystać z opcji proponowanej przez platformę wygodnezwroty.pl. Dzięki tej usłudze możesz mieć pewność, że zwrot Cinamoon nadasz w poprawny sposób. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a procedura jest znacznie uproszczona.

Pamiętaj, że produkt musi zostać zwrócony do sklepu w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy.

Cinamoon - zwroty krok po kroku 

  1. Przejdź na stronę wygodnezwroty.pl i skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć sklep Cinamoon.pl
  2. Wybierz opcję nadania paczki z etykietą lub bez niej - masz możliwość wyboru
  3. Wybierz, gdzie chcesz nadać przygotowaną paczkę, aby została dostarczona do sprzedawcy. Możesz wybrać punkt z listy, lub skorzystać z urządzenia Paczkomat®. Możesz też wybrać przewoźnika spośród dostępnych opcji.
  4. Podaj swoje dane osobowe, są one niezbędne do nadania przesyłki.
  5. Możesz wpisać numer zamówienia, jeśli go posiadasz.
  6. Wybierz opcję płatności i opłać przesyłkę.
  7. Pamiętaj, aby umieścić formularz zwrotu  w paczce!
  8. Dostarcz paczkę do wybranego punktu nadawczego.
zwrot do cinamoon krok po kroku

Jak zaadresować zwrot do Cinamoon?

Zwrot Cinamoon należy wysłać pod adres:

GM INVEST S.C.

UL. JASNA 10A

44-122 GLIWICE

Jak zapakować przesyłkę ze zwrotem?

Produkt należy zabezpieczyć przed uszkodzeniami mechanicznymi, spowodowanymi wstrząsami, przesuwaniem itp. Jeśli masz taką możliwość spakuj produkt w opakowanie, w którym został dostarczony do Ciebie i w taki sposób, w jaki był zapakowany. Jeśli jednak nie masz już starej paczki, owiń ubranie w folię, lub siatkę foliową i włóż do kartonu. Całość musi być zabezpieczona taśmą klejącą, aby paczka dotarła wraz z zawartością.

Ile jest czasu na zwrot?

Czy sklep Cinamoon wymienia produkty?

Jaki jest adres do zwrotu?

Jak długo trwa zwrot pieniędzy?

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto