Jak wykonać zwrot do Eastend?

Jeśli planujesz zrobić zwrot do Eastend i chciałbyś/chciałabyś wiedzieć, jak to zrobić, ten poradnik jest dla Ciebie! Wykorzystanie platformy wygodnezwroty.pl umożliwia szybki i wygodny zwrot do Eastend. Przedstawiamy zasady dotyczące zwrotów w sklepie Eastend, omawiamy dostępne opcje zwrotów i krok po kroku wyjaśniamy, jak przeprowadzić zwrot Eastend, aby cały proces przebiegł pomyślnie. Dzięki temu nie musisz obawiać się, czy Twój zwrot zostanie przyjęty, ponieważ platforma wygodnezwroty.pl znacznie ułatwia całą procedurę.

Jakie produkty można zwracać do Eastend?

Ważne jest, aby zwracane produkty były w nienaruszonym stanie, pozbawione jakichkolwiek śladów użytkowania. Możesz przymierzyć ubrania, ale nie powinieneś ich używać, jeśli planujesz dokonać zwrotu. Odzież, której nie możesz przymierzyć i musisz ją zwrócić w zapieczętowanym opakowaniu (jeżeli takie posiada) to bielizna.

wygodnezwroty do eastend

Jak nadać zwrot do Eastend?

Zwrot do Eastend możesz wykonać na stronie sklepu na dwa sposoby: korzystając z opcji dla użytkowników zarejestrowanych, lub niezarejestrowanych. Preferowaną formą dostarczenia paczki jest darmowa usługa DHL.

Jednak zwrot Eastend możesz nadać też na własną rękę. Polecamy skorzystać z platformy wygodnezwroty.pl. Znajdziesz tam kreator zwrotów, który przeprowadzi Cię przez ten proces krok, po kroku. W sklepie Eastend masz możliwość dokonania zwrotu towaru w ciągu 30 dni od otrzymania przez Ciebie produktów. Pamiętaj o złożeniu oświadczenia odstąpienia od umowy w tym terminie, na adres podany w dalszej części tekstu lub: pl@eastendshop.com.

Jak zrobić zwrot Eastend krok po kroku?

Tutaj znajdziesz prostą instrukcję korzystania z platformy wygodnezwroty.pl, która ułatwi Ci zwrot zakupionych produktów w sklepie Eastend:

  1. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl i wyszukaj sklep Eastend.
  2. Wybierz opcję "samodzielnie wydrukuję etykietę" lub “nadaję bez etykiety”
  3. Wybierz preferowaną firmę kurierską.
  4. Wprowadź swoje dane osobowe do formularza.
  5. Podaj numer zamówienia, aby ułatwić identyfikację zwrotu.
  6. Przygotuj swoją przesyłkę i nadaj ją w odpowiednim punkcie. 

Dzięki tym prostym krokom, zwrot zakupionych produktów z Eastend będzie szybki i wygodny.

Adres, na który należy nadać zwrot Eastend

Prawidłowy adres dla Eastend zwroty, to: 

Firma Eastend

CENTRUM MAGAZYNOWE 7R, HALA VI

EXTER PARK, TCZEWSKA 22

83-000 PRUSZCZ GDAŃSKI

Eastend zwroty - jak zapakować zwracany towar?

Zalecamy zachowanie oryginalnych materiałów i opakowania, w jakim dostarczyła produkt klientowi, ponieważ jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie, a jednocześnie przyjazne dla środowiska. Jednak, jeśli nie posiadasz już starej paczki, możesz zastosować alternatywne rozwiązanie. Skorzystaj z kartonowego opakowania oraz szarego papieru lub folii bąbelkowej wewnątrz, aby odpowiednio zabezpieczyć zwrot. Upewnij się, że paczka jest starannie zaklejona, aby zapewnić bezpieczny transport i zminimalizować ryzyko uszkodzeń podczas przesyłki.

FAQ zwrot do Eastend

Jaki jest termin na dokonanie zwroty?

Jaki jest adres do nadania paczki ze zwrotem?

Kiedy dostanę zwrot pieniędzy?

Jaki jest termin na wysłanie zwracanego towaru?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto