Jak wykonać zwrot do sklepu Desportivo?

W tym artykule przedstawimy szczegółową procedurę jak wykonać zwrot do sklepu Desportivo. Omówimy, jakie kroki należy podjąć, aby zwrócić zakupione produkty oraz przedstawimy Twoje prawa jako konsumenta w przypadku odstąpienia od umowy. Zwroty stają się coraz bardziej istotne w erze zakupów online, dlatego warto być dobrze zaznajomionym z tym procesem. Czytając ten artykuł, dowiesz się, jakie kroki należy podjąć, aby z sukcesem dokonać zwrotu w sklepie Desportivo.

Jakie produkty można zwracać do Desportivo?

W sklepie Desportivo istnieje możliwość dokonywania zwrotów odzieży i obuwia, o ile spełniają one określone kryteria zwrotu. Aby zakwalifikować produkt do zwrotu, musi on być w nienaruszonym stanie, nie może nosić śladów użytkowania, a także musi posiadać oryginalne metki i opakowanie. Termin na dokonanie zwrotu wynosi 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Warto pamiętać, że produkty nie spełniające tych kryteriów mogą nie kwalifikować się do zwrotu. Szczegółowe informacje dotyczące warunków zwrotu można znaleźć w regulaminie sklepu Desportivo.

Jak można nadać zwrot do Desportivo?

Aby dokonać zwrotu zakupionych produktów w sklepie Desportivo, postępuj zgodnie z następującymi krokami:

 1. Masz prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od momentu, w którym wszedłeś w posiadanie zakupionych produktów lub w posiadanie ostatniego z tych produktów, jeżeli zamówienie obejmuje wiele rzeczy dostarczanych osobno lub w części.
 2. Skontaktuj się z Desportivo Spółka z o.o. w celu poinformowania ich o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy. Możesz to zrobić poprzez wysłanie jednoznacznego oświadczenia, na przykład  pocztą elektroniczną lub telefonując pod numer sklepu.
 3. Możesz również skorzystać z dostępnego wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
 4. Jeśli decydujesz się na korzystanie z własnego oświadczenia, wypełnij je podając swoje dane i informacje o produkcie, który zwracasz.
 5. Przygotuj produkty do zwrotu w stanie nienaruszonym, z oryginalnymi metkami i opakowaniem oraz dołącz do nich formularz odstąpienia od umowy oraz potwierdzenie zakupu.
 6. Oznacz paczkę zwracanych produktów adresem sklepu.
 7. Dostarcz paczkę na wskazany adres. Możesz skorzystać z wygodnej opcji dostawy, np. poprzez firmę kurierską lub Pocztę Polską.

Inną, zdecydowanie wygodniejszą opcją jest wysyłka zwrotu za pomocą wygodnezwroty.pl, platformy, która zapewnia łatwe i szybkie zrealizowanie zwrotu.

Jak wygodnie zrealizować zwrot Desportivo?

 1. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl i znajdź sklep Desportivo.
 2. Kliknij "Nadaj zwrot".
 3. Wypełnij formularz wyboru opcji zwrotu.
 4. Następnie wybierz preferowany sposób płatności za usługę.
 5. Przejdź do podsumowania  i potwierdź wszystkie dane.

Korzystając z usługi wygodnezwroty.pl, proces zwrotu staje się prostszy i bardziej zautomatyzowany, co jest o wiele wygodniejsze dla klientów.

Jaki jest adres do zwrotu Desportivo?

Przesyłkę ze zwrotem do sklepu Desportivo nadaj na poniższy adres:

Desportivo Spółka z o.o.

ul. Jerzego Harasymowicza 8A

33-103 Tarnów

Zobacz także: 

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto