Jak zrobić wygodny zwrot do Nico?

Zamówione produkty nie zawsze muszą spełnić twoje oczekiwania. Może zdarzyć się sytuacja, w której rozmiar będzie nietrafiony lub zwyczajnie się rozmyślisz. Nie musisz się niczym przejmować, ponieważ zwrot do Nico jest łatwy i gwarantuje szybki zwrot gotówki. Zobacz krok po kroku jak odesłać zamówienie do Nico.

Zwrot do Nico - co można odesłać?

Sklep internetowy Nico oferuje wygodny zwrot swoich produktów. W sytuacji, w której okaże się, że zakupione ubrania są zbyt małe lub zbyt duże, a akcesoria nie do końca będą spełniać twoje oczekiwania, to masz szansę na ich odesłanie. Należy jednak pamiętać o tym, że wszystkie produkty muszą posiadać oryginalne metki i zabezpieczenia oraz brak śladów użytkowania. Rzeczy można jedynie przymierzyć, nie uszkadzając ich żaden sposób. Jeżeli produkt będzie posiadał wadę, sklep może nie przyjąć takiego zwrotu.

Nico zwroty - ile jest czasu na zwrot zamówienia?

Jeśli produkt, który zamówiłeś, nie sprostał Twoim oczekiwaniom, masz możliwość odesłania z zamówienia w ciągu 14 dni od jego odbioru. Zwrotu dokonasz bez żadnych dodatkowych kosztów, możesz to zrobić w sklepie stacjonarnym lub odesłać przesyłkę pod wskazany adres na stronie internetowej. Procedura ta jest bardzo łatwa!

Zwrot do Nico krok po kroku

Aby wykonać zwrot do Nico, należy wykonać kilka kroków:

  1. FORMULARZ: na stronie internetowej sklepu Nico znajdziesz formularz zwrotu, który musisz wypełnić;
  2. PAKOWANIE: spakuj swoją przesyłkę w odpowiedni karton lub torbę i dokładnie ją zabezpiecz. Pamiętaj, by nie zapomnieć włożyć do środka paczki formularzu zwrotu oraz dowodu zakupu;
  3. WYSYŁKA: gdy paczka jest odpowiednio przygotowana, wyślij ją na adres sklepu:
    NICO – SKLEP INTERNETOWY, ul. Częstochowska 36, 32-085 Modlnica w dogodny dla ciebie sposób. Sklep oferuję wysyłkę przez Paczkomat InPost. Za pośrednictwem strony Nico możesz wygenerować darmowy kod do zwrotu swojego zamówienia.

Jak zapakować paczkę do zwrotu?

Przesyłkę, którą chcemy zwrócić najlepiej zapakować w oryginalne opakowanie, w którym otrzymaliśmy zamówienie. Paczka musi być odpowiednio zabezpieczona, by nie została uszkodzona podczas transportu. Pamiętaj, że w środku musi znaleźć się formularz zwrotu wraz z paragonem.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto