Jak zrobić zwrot do eButik?

Sklep internetowy eButik ma do zaoferowania asortyment dla każdej kobiety. Szeroki wybór spódnic, sukienek, marynarek, koszul, bluzek, swetrów, kurtek czy płaszczy, sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ta bogata oferta sklepu zachęca do przeglądania strony, a w konsekwencji do zakupu danego produktu. Niestety zdarzyć się może sytuacja, gdzie rozmiar ubrania okaże się niedopasowany i będziemy chcieli go oddać. Za pośrednictwem portalu wygodnezwroty.pl oddasz swoje zamówienie w łatwy i szybki sposób. Przeczytaj poniższy artykuł, aby zobaczyć, jak dokładnie wykonać zwrot do eButik.

zwrot ebutik

Zwrot do eButik — jakie produkty można oddać?

Do sklepu internetowego eButik zwrócić można każdy produkt bez śladów użytkowania, który przymierzany był jedynie na próbę. Należy pamiętać również o zachowaniu oryginalnych metek i opakowania towaru. 

Sposoby na nadanie zwrotu do eButik?

Platforma wygodnezwroty.pl oferuje bardzo dogodne formy zwroty zamówień. Poniżej przedstawiamy, jak łatwo nadać zwrot dzięki tej platformie. Zwrot do eButik należy nadać w jego oryginalnym opakowaniu. Towar można nadać za pomocą wielu firm kurierskich, na przykład Paczkomat® InPost. Może ona zostać wysłana w dowolnym punkcie w całej Polsce. Musi być zgodna z odpowiednimi parametrami wyszczególnionymi przez Paczkomat® InPost. Rozmiar paczki 41 × 38 × 64 oraz waga do 25 kg. Możemy również wybrać DHL POP, który oferuje nadawanie przesyłek bez etykiety. Po spakowaniu produktu należy odnaleźć odpowiedni punkt na mapie. W tym przypadku należy zaznaczyć, jak paczka zostanie zapakowana — foliopak lub kartonowe pudełko. W DHL POP można wysłać paczkę do 31,5 kg.

Jak nadać zwrot eButik krok po kroku?

Wygodnezwroty.pl udostępnia prosty proces zwrotu, który ułatwia wysłanie zwracanego produktu do sklepu. Dzięki temu zamówienie szybko wróci do nadawcy. Wystarczy wykonanie kilku prostych kroków!

  • Należy wypełnić dedykowany formularz zwrotu towaru.
  • Następnie umieścić wypełniony formularz w paczce, którą wysyłamy do sklepu. Ważne jest, aby dokładnie zabezpieczyć paczkę.
  • Wybierz dogodna dla siebie formę zwrotu oferowaną przez wygodnezwroty.pl
  • Na koniec wyślij paczkę na adres podany w regulaminie.
  • Całkowity koszt zwrotu zostaje pokryty przez kupującego.

Postępując zgodnie z powyższymi krokami, w sklepie eButik zwroty są łatwe i szybkie. Przestrzeganie tych zasad pomoże uniknąć nieporozumień i zapewnić szybki i bezproblemowy zwrot zakupionych produktów.

Na jaki adres nadać zwrot do eButik?

W zależności od rodzaju zwrotu umieszczenie adresu zwrotnego będzie się różnić. Adres, na który należy wysłać zwracany towar znajduje się w regulaminie sklepu eButik. Przy wypełnianiu formularzy zwrotu należy podać następujące dane:

eButik.pl

TFGpl sp. z o.o.

ul. Przyszłości 21

05-552 Łazy

Jak zapakować zwracaną przesyłkę?

Zwrot eButik zapakuj w oryginalne opakowanie, w którym otrzymałeś swój produkt. Musi być ono odpowiednio zabezpieczony, by nie odniosło ewentualnych zniszczeń przy jego transporcie. Towarów uszkodzonych firma nie przyjmuje. 

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres zwrotu?

Ile sztuk towaru można zwrócić w miesiącu?

Czy należy wydrukować formularz zwrotu?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Ile może ważyć zwracana paczka?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto