Zwrot do Fasardi - szybkie i proste zwroty

Zwrot do Fasardi może być prostym i szybkim zadaniem. Fasardi to butik online, który oferuje różnorodny wybór odzieży dla kobiet. Sklep internetowy został założony w 2011 roku, a przez kolejne 11 lat założycielom udało się osiągnąć sukces w sprzedaży swoich produktów. Gdy robimy zakupy przez internet, nie zawsze jesteśmy zadowoleni z finalnego produktu. W takich przypadkach, klientom przysługuje prawo do zwrotu towaru. Przeczytaj, jak szybko i bezpiecznie wykonać zwrot do Fasardi!

Fasardi zwroty

Fasardi zwroty - jakie produkty można zwrócić?

Sklep internetowy Fasardi oferuje szeroki asortyment produktów. Oferta obejmuje:

 • eleganckie sukienki na specjalne okazje,
 • ubrania na co dzień,
 • różnorodne dodatki: torebki, biżuteria, paski, szaliki i rękawiczki,
 • odzież dziecięcą - zarówno dla dziewczynek jak i chłopców,
 • buty.

Klient ma prawo do zwrotu w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania towaru. Gdy umowa obejmuje wiele osobno dostarczanych przedmiotów, termin ten wygasa po 14 dniach od daty, w której Klient otrzymał ostatnią z tych rzeczy. Nie ma obowiązku podania przyczyny chęci zwrotu. Wynika to z zasad, które wynikają z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Zwrot Fasardi - jak nadać? 

Klient, który chce skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, powinien powiadomić sprzedawcę o swojej decyzji w sposób jednoznaczny. Powiadomienie to może zostać złożone na piśmie i wysłane pocztą na adres sklepu: 

FASARDI
ul. Warszawska 44/50,
95-200 Pabianice

lub też może zostać przesłane pocztą elektroniczną na adres e-mail: sklep@fasardi.com.

Zwrot do Fasardi może być prostszy. Wystarczy skorzystać ze strony wygodnezwroty.pl. Należy pamiętać o przygotowaniu numeru zamówienia i wypełnienia formularza zwrotu. Później wystarczy wybrać z listy sklep Fasardi oraz postępować zgodnie z instrukcją. Istnieje możliwość samodzielnego drukowania etykiety, lub pominięcie tego kroku.

Fasardi zwroty krok po kroku 

Serwis wygodnezwroty.pl oferuje możliwość szybkich i bezpiecznych zwrotów. Poniżej przedstawiamy instrukcję na zwrot Fasardi:

 1. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl.
 2. Z listy sklepów wybierz sklep: Fasardi.
 3. Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz.
 4. Jeśli wybierzesz opcję bez drukowania etykiety, będziesz mógł wybrać wysyłkę poprzez Paczkomat® Inpost. Jeżeli zdecydujesz się na tę opcję, wypełnij wszystkie formalności, a następnie poczekaj na potwierdzenie i kod. Otrzymasz sms i e-mail z kodem, dzięki któremu nadasz paczkę. Ważny jest on 72h. Możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ w co zapakowana jest przesyłka i ile waży,  a następnie stosuj się do poleceń na stronie.
 5. Jeśli wybierzesz opcję wydrukowania etykiety, możesz wybrać wysyłkę poprzez GLS oraz DHL POP. Wyznaczone zostaną punkty, do których można dostarczyć paczkę.
 6. Przygotuj przesyłkę. Nie zapomnij o dołączeniu formularza zwrotu. 
 7. Pozostaje już tylko dostarczenie zwrotu pod wybrany adres.
Zwrot do Fasardi krok po kroku

Gdzie nadać zwrot do Fasardi?

Zwrot produktów zakupionych w sklepie internetowym zostanie nadany pod adres:

FASARDI
ul. Warszawska 44/50,
95-200 Pabianice

Fasardi zwroty - jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Aby właściwie zapakować przesyłkę do zwrotu, należy postępować zgodnie z kilkoma ważnymi krokami. Najważniejsze jest dołączenie formularza zwrotów. Następnie, upewnij się, że przedmiot jest odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem podczas transportu. Możesz dodać też wypełniacze, takie jak chipsy z tektury lub gazety, aby zapewnić stabilność wewnątrz opakowania. Upewnij się, że wszystkie poprzednie etykiety zostały usunięte lub zastąpione. Na końcu sprawdź, czy wszystko jest odpowiednio zamknięte i uszczelnione, a następnie dostarcz przesyłkę do wybranego punktu nadawczego.

Ile jest czasu na zwrot Fasardi?

Jaki jest adres do zwrotu?

Jakich produktów nie można zwracać?

Kiedy otrzymam zwrot środków na konto?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto