Jak zrobić zwrot do Odziejsie? 

Zakupy online w sklepie odziejsie.pl przynoszą zarówno radość odkrywania nowych modowych perełek, jak i czasami pewne wyzwania, takie jak zwroty. Wiele osób spotkało się z sytuacją, gdy zakupiona odzież nie pasuje, nie spełnia oczekiwań lub nie koresponduje z naszym stylem. Czy zwroty są naprawdę takie straszne, jak niektórzy mogą sugerować? 

Na pewno nie z wygodnezwroty.pl! W tym artykule tłumaczymy jak zrobić zwrot do Odziejsie, jakich zasad należy przestrzegać aby zwrot został przyjęty i jak to zrobić w najłatwiejszy sposób.

Odziejsie - zwroty jakich produktów są przyjmowane? 

Zgodnie z polityką zwrotów i wymiany sklepu odziejsie.pl, zazwyczaj można zwrócić większość produktów zakupionych w ich sklepie, o ile spełniają określone warunki zwrotu. Zwrot do odziejsie nie może zostać zrealizowany, jeśli: 

 • produkt został rozpakowany nie może zostać przyjęty ze względów higienicznych (bielizna)
 • produkt został zniszczony przez klienta
 • został przekroczony termin na odstąpienie od umowy, lub dostarczenie zwracanego produktu
wygodnezwroty do Odziejsie

Jak nadać zwrot do Odziejsie? 

W pierwszej kolejności należy pamiętać o terminie odstąpienia od umowy. Wynosi on 14 dni od czasu dostarczenia do Ciebie produktu. Aby zachować termin, należy złożyć do firmy oświadczenie. W tym celu najwygodniej jest skorzystać z Elektronicznego formularza oświadczenia o odstąpieniu od umowy, który jest dostępny na stronie sklepu. Jeżeli skorzystasz z Elektronicznego formularza zwrotu - środki będą zwrócone wybranym sposobem i na podany przez Konsumenta rachunek bankowy.

 • Zwrot do Odziejsie możesz zrobić przez https://www.odziejsie.pl/pl/returns-open.html lub we własnym zakresie.
 • Jednym z prostszych sposobów jest skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl. Zostaniesz to przeprowadzony krok, po kroku przez cały proces nadawania paczki ze zwrotem, co pozwoli Ci na pamiętaniu o wszystkich formalnościach. 
 • Zwrot Odziejsie możesz nadać pocztą, lub firmą kurierską. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyjesz. 

To o czym musisz pamiętać w każdej z wybranych opcji, to włożenie do paczki kartki z numer konta bankowego oraz swoimi danymi.

Odziejsie zwroty krok, po kroku

Oto instrukcja, która pokaże Ci jak zrobić zwrot Odziejsie za pomocą kreatora do zwrotów wygodnezwroty.pl. 

 1. Przejdź na stronę wygodnezwroty.pl i wyszukaj za pomocą lupki sklep odziejsie.pl
 2. Zaznacz, czy chcesz drukować etykietę. Etykieta nie jest wymagana.
 3. Wybierz dostępną firmę kurierską i punkt nadania. (Sprawdź punkty dostępne w Twojej okolicy)
 4. Podaj swoje dane.
 5. Możesz podać numer swojego zamówienia dla odsyłanego produktu. Umożliwi to śledzenie paczki łatwiejsze jej zweryfikowanie przez firmę.
 6. Wybierz formę płatności i opłać paczkę. 
 7. To wszystko! Przygotuj paczkę, zanieś do wybranego punktu i czekaj na zwrot pieniędzy!

Adres dla Odziejsie zwroty

Aby prawidłowo nadać zwrot do Odziejsie, zaadresuj paczkę na:

ODZIEJSIE.PL

Podwalna 12

58-200 Dzierżoniów

Jak zapakować zwrot Odziejsie?

Pamiętaj, aby zwrot do Odziejsie zabezpieczyć przed zniszczeniem, wkładając odpowiednie wypełnienie. Przesyłkę zapakuj w karton o regularnym kształcie, bądź foliopak używany przez daną firmę kurierską. Zaklej przesyłkę taśmą. Nie używaj folii strech. Jeśli posiadasz paczkę, w której towar został do Ciebie dostarczony możesz jej użyć ponownie. 

Nie traktuj pudełek po buty jak część opakowania - jest to część produktu i również powinno zostać zabezpieczone.

Jeśli odesłany towar wymaga ponownego przepakowania,prasowania, metkowania, składania, lub czyszczenia pobierana jest opłata w wysokości 5zł. Zatem warto zadbać o dokładne złożenie produktów podatnych na zgniecenia. Lepiej jednak nie prać zwracanych rzeczy na własną rękę, ponieważ mogą ulec zniszczeniu, albo zostać uznane za używane.  

FAQ zwrot do Odziejsie

Jaki jest termin na dokonanie zwrotu?

W jaki sposób zaadresować paczkę ze zwrotem?

Kiedy zostaną mi zwrócone pieniądze?

Czy mogę oddać produkt bez metki?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto