Jak zwrócić artykuł do sklepu Psiunio? Co należy wiedzieć?

W dzisiejszych czasach sklepy oferują rozmaite produkty związane z pasją do czworonogów. Jednym z takich nietuzinkowych miejsc jest sklep Psiunio, specjalizujący się w sprzedaży odzieży i innych akcesoriów z uroczymi nadrukami przedstawiającymi psy. Jednak nawet w przypadku tak oryginalnej oferty zdarzają się sytuacje, kiedy zakupiony produkt nie spełnia oczekiwań. Dlatego w niniejszym tekście przyjrzymy się, jak właściwie zwrócić artykuł do sklepu Psiunio. Odkryjemy, jakie są kluczowe kroki oraz co należy wiedzieć, aby ten proces przebiegł sprawnie i z korzyścią dla obu stron.

Co możesz znaleźć w ofercie sklepu Psiunio?

Sklep Psiunio oferuje wyjątkową odzież oraz dodatki z uroczymi nadrukami z motywem psów. W ich asortymencie znajdziesz bluzy, koszulki, torby, kubki, czapki oraz obrazy związane z miłością do czworonogów. Wysoka jakość produktów i starannie wykonane nadruki sprawiają, że każdy klient jest zadowolony. Ich produkty pozwolą Ci wyrazić swoją pasję do psów w codziennym życiu. 

Psiunio zwroty - jak je wykonać? 

Zgodnie z prawem, kupujący mają prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Oznacza to, że zarówno konsumentom, jak i osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą, ale nie w celach zawodowych, przysługuje możliwość zwrotu towaru w określonych warunkach. Jeśli zdecydujesz się na odesłanie zakupionego produktu, możesz zrobić to poprzez złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Wyślij je w wiadomości e-mail na adres sklepu@psiunio.pl. Masz na to 14 dni od objęcia towaru w posiadanie. Kiedy już zakończysz ten etap wyślij artykuł na ten adres: Grunwaldzka 21/2 41-819 Zabrze. Pamiętaj o starannym zapakowaniu produktu, aby nie uległ żadnym uszkodzeniom podczas transportu. 

Po jakim czasie można oczekiwać zwrotu pieniędzy?

Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, sklep Psiunio powinien dokonać zwrotu płatności w terminie nie dłuższym niż 14 dni. Warto jednak pamiętać, że sklep może wstrzymać się ze zwrotem kwoty do momentu otrzymania towaru lub dostarczenia dowodu jego odesłania. 

Kiedy nie można dokonać zwrotu produktu? 

Klient nie ma możliwości odstąpienia od umowy w sytuacji, gdy artykuł został wykonany zgodnie z jego instrukcjami lub ma na celu zaspokojenie indywidualnych potrzeb. To samo dotyczy produktów łatwo psujących się lub posiadających krótki termin przydatności do użycia. Dodatkowo, prawo do odstąpienia od umowy nie obowiązuje, jeśli artykuł został dostarczony w zapieczętowanym opakowaniu, które po otwarciu nie może być zwrócone z powodów higienicznych, a opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. To samo dotyczy nagrań dźwiękowych, wizualnych lub programów komputerowych dostarczanych w zapieczętowanym opakowaniu, które po otwarciu nie mogą być zwrócone.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących procedury zwrotu, warto skontaktować się ze sklepem Psiunio, który z pewnością udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Zadbaj o swoje prawa jako klient i korzystaj z usług sklepu Psiunio świadomie, wiedząc, że w razie potrzeby możesz zwrócić produkt zgodnie z prawem.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto