Jak zwrócić nieudany zakup do sklepu Momonde?

Szukasz ciekawych ubrań? Potrzebujesz plannera, który ułatwi organizowanie czasu? Sklep Momonde obiecuje dostarczyć Ci nie tylko modne stylizacje, ale także przydatne akcesoria ułatwiające codzienne życie. Jednak co zrobić, gdy zakupione produkty nie spełniają Twoich oczekiwań? W dzisiejszym artykule przyjrzymy się krok po kroku procesowi zwrotu nieudanych zakupów do tego sklepu. Poznamy, jakie są warunki zwrotu, jak przygotować się do tego procesu oraz jakie kroki podjąć, aby odesłać artykuł i otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę na inny towar. Gotowi, by poznać tajniki sprawnego zwrotu w Momonde? Zapraszamy do lektury!

Oferta sklepu Momonde 

Momonde jest polską marką, która powstała z pasji do piękna i funkcjonalności, kierując swoje kolekcje do wymagających klientów, dla których istotna jest wysoka estetyka produktów. Sklep ten inspiruje się sztuką, stawiając zawsze jakość na pierwszym miejscu. W ofercie znajdują się minimalistyczne plannery, motywujące do samodoskonalenia, oraz ubrania o prostym stylu i oversizowych fasonach, zapewniające komfort i pewność w każdej sytuacji. Produkowane w polskich szwalniach, ubrania wykonane są z bezpiecznych materiałów, posiadających certyfikaty Standard 100 by Oeko-Tex® oraz GOTS. 

Zwroty ubrań - co powinieneś o nich wiedzieć?

Jeśli zamówione ubrania nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Aby ułatwić proces zwrotu, wypełnij formularz  dostępny na stronie sklepu i odeślij go wraz z produktem. Możesz również skorzystać z opcji "Szybkie Zwroty InPost", co znacznie przyspieszy cały proces. Koszt nadania paczki zwrotnej wynosi 15 złotych i zostanie potrącony od kwoty zwracanej. Kod nadania otrzymasz na maila oraz będzie dostępny w Twojej aplikacji InPost.

Adres do samodzielnego zwrotu produktów

Jeśli chcesz samodzielnie dokonać zwrotu, wyślij paczkę na poniższy adres, przy zachowaniu wszystkich zasad, o których wspominaliśmy powyżej:

Storeit / momonde.

Omłotowa 23

94-251 Łódź

tel: 509 908 187

Warunki zwrotów ubrań w sklepie Momonde

Zwracane ubrania nie mogą być uszkodzone, zabrudzone ani nosić znamion użytkowania. Muszą posiadać wszystkie dodatki oraz oryginalne opakowanie. Sklep nie akceptuje paczek za pobraniem oraz tych wysłanych do paczkomatu. Zwrot środków zostanie dokonany w ciągu 14 dni tą samą formą płatności, jaką zostało opłacone zamówienie lub na wskazane w formularzu konto.

Jak zwrócić planner do sklepu Momonde? 

Jeśli zdecydujesz, że zakupiony planner Ci nie odpowiada, możesz zwrócić go bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. Aby to zrobić, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 • Wypełnij formularz zwrotu, który znajdziesz stronie internetowej sklepu i odeślij go wraz z produktem.
 • Planner zaadresuj następująco:
  Momonde.
  Pigwowa 6
  87-100 Toruń
  tel: 508 430 221
  ciao@momonde.co
 • Upewnij się, że zwracany produkt nie nosi śladów użytkowania, jest wolny od uszkodzeń i posiada wszystkie dodatki oraz oryginalne opakowanie. Zabezpiecz go również w taki sposób, aby nie uległ uszkodzeniom podczas transportu.
 • Zwrot środków zostanie dokonany w ciągu 14 dni tą samą formą płatności, jaką zostało opłacone zamówienie lub na wskazane w formularzu konto.
 • Pamiętaj, że plannery personalizowane nie podlegają zwrotowi ani wymianie. 

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto