Zwrot ZBiAM – Jak zwrócić paczkę do ZBiAM?

Zakupy w sklepach internetowych stały się w ostatnich latach coraz popularniejsze, a jednym z takich sklepów, oferujących szeroki wybór czasopism, jest ZBiAM. Jednak, jak to często bywa, zdarza się, że zakupiony towar nie spełnia naszych oczekiwań. W takim przypadku świetną opcją jest zwrot zakupów, który w przypadku ZBiAM jest niezwykle prosty i wygodny. W tym artykule dowiesz się, jak zrobić zwrot do tego sklepu, jakie masz prawa jako konsument oraz ile dni masz na dokonanie zwrotu. Ponadto, omówimy też czas oczekiwania na zwrot środków oraz przedstawimy serwis internetowy WygodneZwroty, który może okazać się nieocenioną pomocą w procesie zwrotu zakupionego towaru.

Zwrot do ZBiAM według prawa

Jeśli chcesz dokonać zwrotu do ZBiAM, oferującego czasopisma, możesz skorzystać z rozwiązania o nazwie Wygodne Zwroty. Według prawa konsumenta, możesz zwrócić zakupiony produkt w sklepie internetowym w ciągu 14 dni. Wygodne Zwroty zapewnia kilka sposobów na dokonanie zwrotu, a wszystko to w bardzo wygodnej formie. Wystarczy skorzystać z tej platformy, która umożliwia wysyłkę za pomocą różnych przewoźników. Twoja paczka zwracająca się do ZBiAM błyskawicznie dotrze z powrotem do sklepu. Wygodne Zwroty mają w swojej bazie już ponad 10 tysięcy sklepów, w tym ZBiAM i wiele innych. Dzięki temu masz pewność, że Twój zwrot zostanie zrealizowany sprawnie i bez problemów.

wygodnezwroty do ZBiAM

Instrukcja, jak zwrócić towar do ZBiAM

Rozwiązanie Wygodne Zwroty daje ci możliwość szybkich i bezproblemowych zwrotów nietrafionych zakupów do sklepów internetowych. Jak zwrócić towar do ZBiAM? To proste - wykonaj 4 kroki:

  1. Z listy sklepów wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić swoje zamówienie. W bazie znajdziesz nie tylko ZBiAM, ale ponad 10 tysięcy innych sklepów. Liczba ta wciąż rośnie!
  2. Wypełnij formularz i opłać przesyłkę. W formularzu podaj parametry przesyłki, wybierz firmę kurierską, wpisz swoje dane i opłać przesyłkę. Nie musisz drukować etykiety i adresować paczki. Za przesyłkę zapłacisz za pomocą przelewów błyskawicznych Przelewy24 lub Blikiem.
  3. Swoją paczkę zanieś do punktu nadania. Do wyboru masz 44 tysiące punktów takich jak Paczkomaty InPost czy sklepy: Żabka, Stokrotka, Lidl itd.
  4. Poczekaj na zwrot pieniędzy. Czas oczekiwania na zwrot środków przez sklep to maksymalnie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.

Inne wskazówki, jak nadać zwrot do ZBiAM?

W przypadku zwrotu towaru do sklepu ZBiAM zgodnie z polskim prawem konsumenta, klient ma 14 dni na dokonanie tego bez podawania przyczyny. Warto jednak sprawdzić regulamin usług na stronie sklepu, aby dowiedzieć się, czy jest możliwe przedłużenie tego terminu. Istotne jest, że przy zwrocie towaru nie trzeba podawać powodu rezygnacji z zakupu. Paczkę ze zwracanym towarem do sklepu ZBiAM najlepiej zapakować w oryginalne pudełko, w którym zostało dostarczone zamówienie. Warto pamiętać, że można zwracać tylko nowe, nieużywane i nienoszone przedmioty. Nie zawsze jest konieczne drukowanie etykiety zwrotnej, ponieważ nie wszystkie firmy kurierskie tego wymagają.

Co możesz kupić w ZBiAM?

Sklep ZBiAM to renomowane miejsce, które od lat cieszy się niezawodną opinią wśród klientów. Specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży czasopism, oferując szeroki wybór tytułów z różnych dziedzin. Ten profesjonalny sklep zdobył zaufanie swoich klientów dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów oraz doskonałej obsłudze. Dzięki ich solidnemu doświadczeniu i wiedzy, personel sklepu ZBiAM jest zawsze gotowy pomóc w znalezieniu odpowiedniego czasopisma, dostarczając w ten sposób satysfakcję oraz radość z zakupów.

FAQ - Zwroty do ZBiAM

Jaki towar można zwrócić?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Czy należy wydrukować etykietę przewozową?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto