Markowy butik zwrot - jak nadać zwrot?

Dokonywanie zwrotów przez internet jeszcze nigdy nie było takie proste jak teraz. Aktualnie częściej dokonujemy zakupów online niż stacjonarnie. Dzięki temu oszczędzamy czas, a często także pieniądze. Zdarzają się sytuacje, w których nie do końca dopasujemy do siebie zamówione produkty lub nie trafimy z prezentem. Nie mamy się, o co martwić, ponieważ Markowy butik zwrot daje nam wiele możliwości jeżeli chodzi o zwrot zamówienia niespełniającego naszych oczekiwań. Już od dzisiaj bądź spokojny i przeczytaj nasz artykuł, by ostatecznie przekonać się, że odesłanie produktów jest tak samo proste jak ich zamówienie.

Co mogę zwrócić do sklepu internetowego Markowy butik?

Do sklepu internetowego Markowy butik można zwrócić wszystkie produkty nieposiadające śladów użytkowania, bez uszkodzeń i zabrudzeń. Ważne jest, by produkty posiadały wszystkie oryginalne metki i ewentualne zabezpieczenia. Każdy klient ma 14 dni na zwrot od dnia odebrania paczki. Nie ma również konieczności podawania przyczyny zwrotu, co jest wygodną opcją.

W jaki sposób nadać paczkę zwrotną do Markowy butik?

Sklep Markowy butik udostępnia kilka sposobów na zwrot paczki. Można tego dokonać za pomocą tradycyjnej Poczty Polskiej S.A., kuriera firmy kurierskiej UPS lub Paczkomat InPost. Koszty dostawy uzależnione są od wybranej opcji. Jeżeli są osoby, którym zależy na darmowej wysyłce towaru, to sklep udostępnia taką możliwość. Należy skorzystać z opcji rejestrowanej przesyłki pocztowej, której czas dostarczenia waha się od 3 do 10 dni roboczych na terenie Polski. 

Jak nadać paczkę krok po kroku?

Nadaj swoje nietrafione zamówienie krok po kroku do Markowy butik:

  • Wypełnij formularz zwrotu dostępny na stronie internetowej sklepu i umieść go w paczce;
  • zapakuj produkty w kartonowe pudełko lub foliopak, pamiętając o odpowiednim zabezpieczeniu paczki przed ewentualnym zniszczeniem;
  • wybierz odpowiednią dla ciebie formę zwrotu i nadaj paczkę.

Jak spakować zwrot do Markowy butik?

Zwrot do Markowy butik musi być w pełni kompletny. Produkty muszą posiadać wszystkie oryginalne metki, brak jakichkolwiek zabrudzeń i uszkodzeń. Do wnętrza paczki włóż czytelnie wypełniony formularz zwrotu, a następnie odpowiednio zabezpiecz przesyłkę. Możesz użyć do tego taśmy lub stretchu.

Jaki jest adres, na który możemy nadać zwrot do Markowy butik?

Adres, na jaki należy nadać zwrot jest następujący: Grupa Wecon; Zwroty, ul. Dworska 27A, 95-015, Głowno, Polska.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto