Marsala zwrot - jak zwrócić paczkę do Marsala?

Kiedy decydujesz się na zakupy online, nie musisz martwić się, co zrobić w przypadku, gdy twoje ubranie będzie niedopasowane lub nie spełni twoich oczekiwań. Dokonywanie zwrotów nigdy nie było prostsze niż w dzisiejszych czasach. Wiele różnorodnych form kurierskich umożliwia ci wygodny zwrot zamówienia i gwarantuje, że twoja przesyłka w bezpieczny sposób dotrze do sklepu. Sprawdź Marsala zwrot i dokonuj zwrotów łatwo i szybko.

Jakie produkty można zwrócić?

Sklep Marsala przyjmuje zwroty produktów w pełni kompletnych, nieposiadających śladów użytkowania. Zamówione rzeczy muszą posiadać metki i ewentualne zabezpieczenia świadczące o ich nowości. Sklep może nie przyjąć zwrotu jeżeli produkty nie będą w stanie idealnym.

Ile dni na zwrot do Marsala?

Sklep internetowy Marsala daje swoim klientom 14 dni na zwrot zamówienia. Nie jest konieczne podawanie przyczyny zwrotu. Ważne jest, by do odsyłanej paczki załączyć formularz zwrotu, który znajduje się na stronie internetowej sklepu.

Jak nadać zwrot?

Sklep Marsala oferuje bezpłatny zwrot towaru przez Paczkomat InPost. Takiego zwrotu może dokonać każdy klient, który posiada konto w sklepie internetowym Marsala. Jeżeli klient chce skorzystać z tej opcji, musi skontaktować się mailowo ze sklepem pod adresem kontakt@marsala-butik.pl. W tytule należy wpisać ZWROT i numer zamówienia. W dalszej części maila trzeba podać dokładne informacje, który produkt będzie podlegał zwrotowi i numer najbliższego Paczkomat InPost.

Jeżeli nie jesteś zalogowanym klientem, nie możesz skorzystać z tej opcji zwrotu swojej paczki.

Jak nadać zwrot krok po kroku?

  • wejdź na stronę sklepu, wyszukaj formularz zwrotu i wypełnij go (jeżeli nie masz możliwości wydrukowania formularzu, napisz odręcznie);
  • zapakuj zwracany towar razem z formularzem zwrotu i odpowiedni zabezpiecz paczkę;
  • zaadresuj przesyłkę na podany adres:  MARSALA, ul. Legionów 100, 42-200 Częstochowa;
  • wyślij dogodną formą kurierską. Pamiętaj, aby nie nadawać paczek bezpośrednio do paczkomatu, ale wyłącznie do siedziby sklepu.

Jak zapakować zwrot?

Zwrot swojej paczki zapakuj w oryginalne opakowanie lub foliopak. Zabezpiecz wszystko dodatkowo taśmą. Ważne jest, by przesyłka była odpowiednio zabezpieczona, co uchroni ją przed ewentualnym zniszczeniem podczas transportu. 

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto