Moda Catalina zwrot - jak zwrócić zamówienie do Moda Catalina?

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób odesłać paczkę ze zwrotem i o czym musisz pamiętać, to czytaj dalej! W poniższym artykule przedstawimy ci najpotrzebniejsze kwestie dotyczące zwrotów towarów, a także dowiesz się jak poprawnie spakować zwrot i w jakim okresie możesz go wysłać. Moda Catalina zwrot to naprawdę coś prostego. Nie ma powodu do obaw. Sprawdź nasz artykuł i poznaj wszystkie ważne pytania dotyczące wysyłki twojego nietrafionego zamówienia. 

Historia sklepu Moda Catalina. Co ma w swoim asortymencie?

Moda Catalina od 2008 roku jest obecna na rynku modowym. W 2019 roku powstał sklep internetowy, który przyciąga rzesze pań chcących łączyć prostotę i elegancję. Produkty dostępne na stronie sklepu opierają się na dobrym wyglądzie, wysokiej jakości materiałów, a przede wszystkim na funkcjonalności, która przypadła do gustu już ponad 15 000 klientek. Moda Catalina to polska marka, która stara się, aby każdy detal był dopasowany, a ubrania znajdowały się w trendach. Oferta sklepu jest różnorodna, ponieważ znajdziemy tam stroje na co dzień, w pełni wygodne oraz coś na specjalne okazje, imprezy czy ubrania idealne na bardziej formalne wyjścia.

Jak spakować zwrot, by bezpiecznie dotarł do siedziby sklepu?

Swój zwrot koniecznie zapakuj w oryginalne opakowanie, w którym je otrzymałeś. Na odesłanie zamówionych produktów masz 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki. Gdy spakujesz kompletne rzeczy wraz z oryginalnymi metkami, to pamiętaj, by również w przesyłce umieścić paragon lub fakturę, dane do przelewu i formularz zwrotu (możesz go także wypełnić online i podać tylko numer zwrotu). Podanie numeru zwrotu znacznie przyśpieszy cały proces. Całość przesyłki odpowiednio zabezpiecz. Możesz do tego użyć szeroką taśmę klejącą lub foliopak, który odpowiednio ochroni paczkę przed uszkodzeniem podczas transportu.

Na jaki adres trzeba nadać paczkę zwrotną?

Paczkę ze zwrotem kieruj na adres: Catalina, Bylew 17, 62-563 Licheń Stary. Zabrania się wysyłania przesyłek do punktów odbioru takich jak paczkomaty oraz za pobraniem.

Co należy wiedzieć przed spakowaniem zwrotu?

Każdy klient ma 14 dni kalendarzowych na nadanie paczki ze zwrotem. Produkty dostarczone po upływie tego czasu, podlegają jedynie wymianie. Zwracane produkty muszą posiadać wszystkie oryginalne metki wraz z ewentualnymi zabezpieczeniami. Ubrania nie mogą mieć żadnych śladów świadczących o ich niewłaściwym użytkowaniu - plam, śladów prania czy wyczuwalnych zapachów. 

Czy jest możliwa reklamacja produktów/produktu?

Istnieje możliwość złożenia reklamacji w sklepie internetowym Moda Catalina. Wystarczy spakować produkty do oryginalnego opakowania (jest to podstawą reklamacji) wraz z dokumentem potwierdzającym zakup - paragonem lub fakturą. Kolejnym krokiem jest zaadresowanie paczki na CATALINA, Bylew 17, 62-563 Licheń Stary.

Kontakt do sklepu Moda Catalina

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące zamówienia, to możesz skontaktować się z obsługą sklepu pod adresem e-mail: sklep@modacatalina.pl lub na numer telefonu: 531 55 73 73.

ile dni na zwrot?

W jaki sposób nadać zwrot lub reklamację do Moda Catalina?

Paczkę ze zwrotem lub reklamacją możesz nadać za pomocą dowolnej firmy kurierskiej. Możesz skorzystać np. z usług Paczkomat InPost:

  1. Wejdź na stronę lub aplikację Paczkomat InPost i kliknij opcję NADAJ;
  2. Wybierz opcje wysyłki PACZKOMAT - DOM i określ wielkość paczki;
  3. Następnie wypełnij formularz, podając wszystkie niezbędne dane;
  4. Opłać zwrot i nadaj paczkę.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto