O czym pamiętać wykonując zwrot do Maravilla Boutique?

Szukasz sukienki na specjalną okazję, taką jak np. studniówka? W takim razie być może zainteresuje Cię oferta Maravilla Boutique, profesjonalnego sprzedawcy eleganckiej odzieży damskiej. W trosce o komfort swoich klientów, sklep ten pozwala na bezproblemowe dokonanie zwrotu zamówionych w nim produktów, bez potrzeby podawania przyczyny zwrotu. W dzisiejszym artykule przedstawimy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o procedurze zwrotu do Maravilla Boutique.

Ile masz czasu na zwrot do Maravilla Boutique?

Aby zachować prawo do odstąpienia od umowy zawartej z Maravilla Boutique musisz dokonać zwrotu w ciągu 14 dni. Czas ten jest liczony od momentu, w którym klient lub inna, upoważniona przez niego do tego osoba, odebrała przesyłkę z zamówionym towarem. Nie ma potrzeby wcześniejszego poinformowania sklepu o zwrocie, jednak aby towar został przyjęty przez sklep, musisz odesłać swoją przesyłkę z oddawanym towarem oraz wypełnionym formularzem zwrotu przed upływem powyższego terminu.

Jak przygotować i zaadresować paczkę do Maravilla Boutique?

Zanim nadasz swoją paczkę upewnij się, że została ona stosownie przygotowana. Produkty powinny zostać zapakowane w adekwatny do ich charakteru sposób (dlatego nie należy np. ciasno zwijać sukienek) i odpowiednio chronione przed wystąpieniem uszkodzeń w wyniku transportu. Całość przesyłki również musi być prawidłowo zabezpieczona. Nie zapomnij też o dołączeniu kompletu dokumentów, z którymi dostarczono Twój towar oraz wypełnionego formularza zwrotu. Swoją przesyłkę kieruj na adres:

Maravilla Ewa Rompalska
ul. Gdyńska 31
31 - 323 Kraków

Co można zwrócić w Maravilla Boutique?

W Maravilla Boutique możesz zwrócić wszystkie produkty, pod warunkiem, że:

  1. Ich stan nie wzbudza żadnych zastrzeżeń - nie mogą one nosić żadnych śladów użytkowania, w tym zapachów i innych śladów wynikających np. z prania lub niewłaściwego przymierzania produktu,
  2. Nie usunięto z nich paska zabezpieczającego o treści: "Jeśli mnie usuniesz, zwrot nie będzie możliwy".

Jak nadać zwrot do Maravilla Boutique?

Zwrot do Maravilla Boutique możesz wysłać w tradycyjny sposób: własnoręcznie adresując paczkę i nadając ją wybranym sposobem, np. Poprzez Pocztę Polską lub wybraną firmę kurierską (pamiętaj, że Twoja przesyłka musi być rejestrowana!). 

Dobrym sposobem na szybki i bezproblemowy zwrot bez potrzeby martwienia się o dodatkowe formalności jest skorzystanie z serwisu wygodnezwroty.pl. Do zrealizowania zwrotu wystarczy wyszukanie sklepu Maravilla Boutique na stronie i postępowanie z według kolejnych kroków, przez które intuicyjnie przeprowadzi Cię ten serwis. Możesz wybrać najbardziej odpowiadającą Ci formę wysyłki np. poprzez bardzo wygodne Paczkomaty InPost, umożliwiające błyskawiczne nadanie paczki z tysięcy lokalizacji na terenie całej Polski.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto