Piękny Brzuszek zwrot - jak odesłać paczkę do Piękny Brzuszek?

Sklep internetowy Piękny Brzuszek ma w swojej ofercie bogaty asortyment dla przyszłych mam. Znajdziemy tam wiele ubrań ciążowych, ale także skompletujemy wyprawkę dla niemowlaka. Oprócz tego przyszła mama może zaopatrzyć się w potrzebne akcesoria niezbędne do przygotowania się do porodu. Może zdarzyć się sytuacja, w której zamówione produkty nie spełnią naszych oczekiwań. Nie ma się czym w takim przypadku przejmować, ponieważ Piękny Brzuszek zwrot daje możliwość łatwego zwrotu zamówionych produktów. Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się jakie to proste!

Jakie produkty można zwrócić?

Do sklepu internetowego Piękny Brzuszek można zwrócić produkty nieuszkodzone, kompletne i zawierające wszystkie oryginalne metki. Jeżeli produkty posiadały dodatkowe zabezpieczenia również muszą być one obecne podczas zwracania towaru. Produkty można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia na podany adres sklepu: Sklep Piękny Brzuszek, ul. Antoniukowska 6/1, 15-845 Białystok. W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się ze sklepem poprzez adres e-mail: sklep@gmail.com lub telefonicznie: 733714123.

Co nie podlega zwrotom?

Zwrotom do sklepu Piękny Brzuszek nie podlegają rzeczy szyte na indywidualne zamówienie, przygotowywane według potrzeb klienta. Zwrócić nie można również kosmetyków (kremów). Zamknięte opakowania kosmetyków również nie kwalifikują się do zwrotu. 

Jak zapakować zwrot do Piękny Brzuszek?

Rzeczy do zwrotu najlepiej zapakować w oryginalne opakowanie. Można do tego wykorzystać kartonowe pudełko lub foliopak. Do wnętrza paczki należy włożyć formularz zwrotu, który ułatwi identyfikację zamówienia. Formularz zwrotu jest dostępny do pobrania w na stronie sklepu w zakładce ZWROTY. Zwracane produkty muszą być w stanie idealnym wraz ze wszystkimi metkami.

Jakie są sposoby nadania paczki do Piękny Brzuszek?

Do sklepu Piękny Brzuszek swoje produkty możesz nadać w dowolny sposób. Jeżeli lubisz tradycyjne formy wysyłki skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Inną formą wysłania zwrotu jest skorzystanie z platformy Wygodne Zwroty, która w swojej bazie posiada dużą ofertę firm kurierskich. Dzięki tej stronie nadasz swoją paczkę w zaledwie kilka minut i zaoszczędzisz czas. Zobacz już teraz!

Jak nadać paczkę krok po kroku?

Swoją paczkę nadasz w zaledwie kilku krokach:

  1. wypełnij formularz zwrotu dostępny na stronie w zakładce ZWROTY;
  2. spakuj zwracane produkty, sprawdzając ich kompletność;
  3. zabezpiecz paczkę ze zwrotem szeroką taśmą i wybierz odpowiednią dla ciebie formę zwrotu;
  4. nadaj paczkę i oczekuj zwrotu gotówki.

Piękny Brzuszek zwrot - najczęściej zadawane pytania

Ile jest czasu na zwrot zamówienia?

Jaki jest adres zwrotu?

Czego nie można zwrócić?

Czy można wymienić produkt?

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto