She Clothes zwrot - jak nadać zwrot krok po kroku?

Kiedy nie lubimy tłoku galerii handlowych i dojazdu do nich, możemy skorzystać ze sklepów internetowych. Są to jedne w wielu argumentów, które zachęcają nas, aby wyszukać i zakupić dane produkty online. Nie tylko zaoszczędzimy swój czas, ale także dzięki przejrzystej stronie internetowej z pewnością znajdziemy to czego szukamy. Możemy pomyśleć, ale co jeśli zamówiona rzecz nie spełni naszych oczekiwać albo rozmiar okaże się niedopasowany? Nie trzeba się niczym przejmować, ponieważ zwrot do She Clothes jest bezpieczny i łatwy. Zajrzyj do naszego artykułu i przekonaj się sam!

Co trzeba wiedzieć, dokonując zwrotu produktów?

Klient powinien wiedzieć, że ma 14 dni na możliwość ewentualnego zwrócenia niedopasowanego produktu. Zwrot będzie zaakceptowany wyłącznie w przypadku, gdy zakupiony towar będzie kompletny i nie będzie posiadał żadnych zniszczeń, zabrudzeń i wyczuwalnych zapachów. Warunkiem koniecznym jest, aby rzeczy posiadały wszystkie oryginalne metki. Jeżeli klient nie spełni, któregoś z kryteriów zwrot zostanie niezaakceptowany.

Jak spakować paczkę ze zwrotem?

Pakując paczkę zwrotną do sklepu She Clothes musisz pamiętać o wydrukowaniu i wypełnieniu formularza zwrotu, który należy dołączyć do przesyłki. Oprócz tego pamiętaj o dowodzie zakupu. Spakuj tylko produkty kompletne bez żadnych uszkodzeń. Nie odrywał metek i innych zabezpieczeń, koniecznie muszą one być dołączone do produktów w stanie niezmienionym. Zaklej paczkę taśmą, dodatkowo możesz włożyć całość do foliopaku. Jeżeli używasz ponownie kartonu, w którym otrzymałeś przesyłkę, usuń stare etykiety.

Nadawanie paczki ze zwrotem krok po kroku 

Aby nadać paczkę ze zwrotem, musisz ją odesłać na podany adres: SHECLOTHES, ZABIERZÓW BOCHEŃSKI 510 32-007 ZABIERZÓW BOCHEŃSKI. 

Szybko i bezpiecznie nadasz swój zwrot za pomocą platformy Wygodne Zwroty. Strona ta w swojej ofercie posiada już ponad 10 tysięcy sklepów, a w tym oczywiście She Clothes. Poniżej podajemy instrukcję, według której możesz nadać swoją paczkę i cieszyć się wygodnym zwrotem paczki:

Wejdź na Wygodne Zwroty i wybierz preferowany sklep, do którego planujesz zwrócić zakupiony towar spośród rosnącej listy dostępnych sklepów. 

  • Wypełnij formularz rejestracyjny w systemie zwrotów, opłać koszty przesyłki i podaj niezbędne informacje dotyczące przesyłki, wybierając firmę kurierską oraz wprowadzając swoje dane. Ważne jest, że ta procedura eliminuje konieczność drukowania etykiety i ręcznego adresowania paczki. 
  • Dostarcz paczkę do wybranego punktu odbioru. Przynieś ją do jednego z 44 tysięcy dostępnych punktów, takich jak Paczkomaty InPost czy popularne sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl itd. 
  • Oczekuj na zwrot środków. Proces ten zazwyczaj trwa 14 dni od momentu złożenia rezygnacji z umowy.
Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto