Sneaker Peeker zwrot - jak nadać paczkę zwrotną do Sneaker Peeker?

Proces zwrotu zakupów czasem może wydawać uciążliwy i skomplikowany. Jednak dzisiejszy świat oferuje nam liczne możliwości i rozwiązania, również jeśli chodzi o zwroty. Zakupione produkty nie zawsze muszą spełnić nasze oczekiwania. Ostatecznie rozmiar ubrania może okazać się zbyt duży lub zbyt mały, a wymarzona bluza jednak nie będzie nam odpowiadać kolorystycznie. Nie ma jednak powodu do niepokoju, ponieważ zwrot do sklepu Sneaker Peeker jest prostszy, niż mogłoby się wydawać, a cały proces zajmuje zaledwie kilka minut. Zapraszamy do przeczytania artykułu i przekonania się samemu jakie to proste!

Jakie produkty znajdziemy na stronie Sneaker Peeker?

Sklep Sneaker Peeker specjalizuje się w sprzedaży obuwia codziennego. Znajdziemy tam, najpopularniejsze marki sportowe w naprawdę okazyjnych cenach. Oprócz tego zakupimy tam odzież sportową, taka jak koszulki, spodenki czy legginsy, ale także coś cieplejszego, np. kurtki. W uzupełnieniu wyglądu pomoże zakładka Akcesoria, gdzie znajdziemy torebki marki Guess, czapki czy markowe skarpetki.

W jaki sposób nadać paczkę zwrotną?

Paczkę ze zwrotem nadasz na kilka sposobów:

  1. Możesz samodzielnie odesłać zamówienie, wtedy należy wypełnić formularz zwrotu (dostępny na stronie sklepu), a następnie zapakować zwrot razem z formularzem. Adres, na który należy odesłać paczkę to: SNEAKER PEEKER, ul. Kręta 1, 66-446 Maszewo. Korzystając z opcji samodzielnego zwrotu najlepiej wybrać przesyłkę rejestrowaną, aby mieć pewność, ze paczka dotrze do siedziby sklepu. Można skorzystać z usług Poczty Polskiej (paczka pocztowa) lub firm kurierskich takich jak DPD, DHL czy Paczkomat InPost. 
  2. Drugą formą zwrotu jest skorzystanie z platformy Wygodne Zwroty. Strona ta oferuje łatwy i bezpieczny zwrot produktów. W swojej bazie posiada już ponad 10 tysięcy sklepów i oczywiście w tym także sklep Sneaker Peeker. Rejestracja zwrotu zajmie zaledwie kilka minut i to klient decyduje kiedy i jak nada swoją przesyłkę.

Zwrot gotówki nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez sklep.

Czym są płatności za pomocą platformy PayPo?

Platforma internetowa PayPo oferuje klientom płatności odroczone. Dokonując zakupu przez tę formę płatności mamy aż 30 dni do uregulowania należności za zamówienie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdej osoby i oczywiście w pełni bezpieczne.

Co można zwrócić do sklepu internetowego Sneaker Peeker?

W okresie 30 dni od momentu otrzymania przesyłki, klienci mają możliwość zwrócenia kompletnych produktów, pod warunkiem że posiadają one wszystkie wymagane metki i zabezpieczenia. Towar powinien pozostać w nienoszonym stanie, bez wyczuwalnych zapachów, uszkodzeń i plam. W przypadku niezachowania tych warunków sklep może odmówić przyjęcia zwrotu.

Jak zapakować zwrot?

Najlepiej spakować paczkę ze zwracanym towarem do kartonu lub papierowego opakowania. Można także ponownie wykorzystać to opakowanie, w którym otrzymaliśmy zamówienie. W tym przypadku trzeba pamiętać o usunięciu starych etykiet. Przesyłkę należy dobrze zabezpieczyć taśmą lub foliopakiem.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto