Świat Koszul - jak nadać zwrot? Świat koszul zwroty

Szykujesz się na wyjątkową okazję i potrzebujesz nowej koszuli? Dzięki zakupom online masz przed sobą szeroki wybór produktów, a dodatkowo możesz zwrócić zakupiony towar, jeśli nie spełnia on Twoich oczekiwań. Jeśli chcesz zwrócić produkt zakupiony w sklepie Świat Koszul, nie musisz się o nic martwić. Świat Koszul zwroty - stają się proste jeśli skorzystasz z pomocy dedykowanej do takich zadań strony wygodnezwroty.pl.

Co podlega zwrotowi w sklepie Świat Koszul?

Klienci Sklepu Świat Koszul, którego oferta obejmuje koszule męskie i związane z nimi akcesoria (takie jak muszki, krawaty, czy spinki do mankietów) mają możliwość zwrotu wszystkich zakupionych typów produktów. Warto jednak zaznaczyć, że aby dokonany zwrot został zaakceptowany, zakupiony towar nie może wykazywać żadnych śladów użytkowania. Zwracane zamówienie musi też zawierać wszystkie elementy, a w przypadku koszul ważne jest dołączenie wszystkich usztywnień i kartoników.

Świat Koszul zwroty - jak to działa

Zwrot zakupów w Świat Koszul powinien zostać zrealizowany w ciągu maksymalnie 14 dni od doręczenia przesyłki. Klient nie jest zobowiązany do wcześniejszego zgłaszania chęci zwrotu, jednak razem z przesyłką powinien on dołączyć formularz zwrotu dostępny do pobrania na stronie sklepu. Przesyłkę zwrotną należy wysłać na adres: ul. Mickiewicza 5, 99-416 Mysłaków. Warto podkreślić, że Świat Koszul nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Jak nadać zwrot do Świat Koszul krok po kroku

Teraz, kiedy znasz już zasady zwrotu Świat Koszul, możesz przyjrzeć się procesowi nadania paczki, co staje się proste jeśli skorzystasz do tego ze strony wygodnezwroty.pl! Oto jak nadać paczkę za pośrednictwem tego serwisu:

  1. Wyszukaj sklep Świat Koszul z listy dostępnych sklepów - na stronie jest ich już 10 tys., a liczba ta nadal rośnie.
  2. Wypełnij formularz na stronie, podając swoje dane, parametry przesyłki i wybierając firmę kurierską do zrealizowania zwrotu.
  3. Zapłać za przesyłkę, korzystając z standardowego przelewu bankowego, usługi Przelewy24 lub Blika.
  4. Udaj się z paczką do wybranego punktu nadania, np. Paczkomatu® InPost, sklepu Żabka, Lidl, itp.
  5. Czekaj na na zwrot pieniędzy - środki za zwrócony towar zostaną przelane nie później niż w ciągu 14 dni od nadania paczki.

Jak zapakować przesyłkę ze zwrotem Świat Koszul?

Przygotowując zwrot do Świat Koszul pamiętaj, aby wykorzystać oryginalne opakowanie, w którym dostarczono Ci zamówienie. Musisz również zapakować wszystkie elementy wchodzące w skład danego produktu, jak i wypełniony formularz zwrotu. Na koniec zadbaj o dobre zabezpieczenie paczki, dzięki któremu wysyłany towar nie ulegnie uszkodzeniom w wyniku transportu.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto