W jaki sposób nadać zwrot do Karoliny Garczyńskiej?

Jeśli zastanawiasz się, jak przebiega proces zwrotu niepasującego zamówienia, trafiłeś we właściwe miejsce. W niniejszym artykule omówimy, na co należy zwrócić uwagę podczas pakowania przesyłki zwrotnej oraz o czym nie można zapomnieć. Wysyłanie paczek zwrotnych wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy przestrzegać kilku prostych kroków, aby nadać przesyłkę z niezadowalającym produktem i szybko odzyskać środki. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, aby uniknąć podstawowych błędów i bezproblemowo zwrócić zamówienie do wybranego sklepu internetowego. Życzymy powodzenia!

Czy możliwa jest reklamacja w sklepie Karoliny Garczyńskiej?

Tak, reklamacja jest możliwa. W przypadku otrzymania niepełnowartościowego zamówienia albo jego uszkodzenia podczas transportu należy zalogować się do swojego konta w sklepie i pobrać formularz reklamacji. Po wypełnieniu i zapakowaniu produktów niezwłocznie trzeba je odesłać na adres sklepu.

Jaki jest adres sklepu Karoliny Garczyńskiej? 

Adres, na który należy kierować paczki to:

Karolina Garczyńska 

ul. Warszawska 75

95-200 Pabianice

Jakie produkty można zwrócić do Karoliny Garczyńskiej?

Do sklepu Karoliny Garczyńskiej zwrócić można rzeczy w stanie idealnym. Produkty nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania, zabrudzeń czy zniszczeń. Podczas ich przymierzania należy zachować szczególną ostrożność. Artykuły muszą mieć przypięte oryginalne metki wraz z ewentualnymi zabezpieczeniami, jeżeli takie były. Rzeczy nie mogą mieć wyczuwalnych zapachów i być prane.

Jaki jest czas zwrotu zamówienia?

Każdy klient bez podawania przyczyny ma prawo do zwrotu w sklepie Karoliny Garczyńskiej. Produkty odesłać można w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki.

Jak krok po kroku nadać przesyłkę ze zwrotem do Karoliny Garczyńskiej?

Zwrot zamówienia do sklepu Karoliny Garczyńskiej można nadać za pomocą Paczkomat InPost lub firmy kurierskiej DPD:

Zwrot za pomocą Paczkomat InPost:

  • Zaloguj się do kreatora zwrotów w panelu klienta;
  • Wskaż towar, który chcesz zwrócić i wygeneruj numer nadania paczki;
  • Informację o koszcie przesyłki otrzymasz na karcie produktu;
  • Wygenerowany numer nadania otworzy skrytkę w paczkomacie; Nie trzeba niczego  drukować, ponieważ wystarczy, że przepiszesz wygenerowany numer na paczkę.

Zwrot za pomocą DPD:

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Pamiętaj, aby nie odsyłać produktów za pobraniem oraz bezpośrednio do punktów nadania, takich jak paczkomaty.

Płatności ratalne w sklepie Karoliny Garczyńskiej

W sklepie internetowym Karoliny Garczyńskiej można skorzystać z płatności PayPo. Jest to forma dokonywania płatności, dzięki której za swoje zamówienie zapłacimy w ciągu 30 dni lub rozłożymy płatność na raty. Wszystko jest całkowicie bezpieczne i klient nie ponosi dodatkowych kosztów.

Karolina Garczyńska - klasyczne sukienki

W sklepie online Karoliny Garczyńskiej znajdziemy piękne i minimalistyczne sukienki. Kroje, wzory i kolorystyka są tak różnorodne, że z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Sukienki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które będą idealnie układały się na ciele i nie podrażniały skóry. Są one idealną opcją na gorące i chłodne dni. Produkty dostępne na stronie będą dobrym uzupełnieniem szafy każdej kobiety, która potrzebuje mieć wyjątkową sukienkę na specjalną okazję, ale także na co dzień. Komfort i wygoda to podstawa dobrze skrojonej sukienki.  

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto