Zwrot Adrenaline - jak wykonać zwrot do Adrenaline?

W asortymencie sklepu Adrenaline znajduje się odzież sportowa, buty do biegania oraz akcesoria sportowe. Jest to sklep stworzony z myślą o ludziach szukających wysokiej jakości produktów ale i ceniących sobie sprawną obsługę. Ale co jeśli zamówiony towar ci nie odpowiada? Zamówiłeś zły rozmiar lub kolor? Wtedy z pomocą przychodzi platforma wygodnezwroty.pl dzięki, której wykonasz szybki i bezproblemowy zwrot Adrenaline!

zwrot do adrenaline

Adrenaline zwroty - jakie produkty można zwrócić?

Zwrot do Adrenaline możesz wykonać w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki. Zwrócić możesz tylko towar, który posiada cały komplet metek oraz nie nosi żadnych śladów użytkowania.

Jak nadać zwrot do Adrenaline?

Aby wykonać zwrot Adrenaline wypełnij formularz dostępny na stronie sklepu, obowiązkowe jest by oświadczenie zapakować wraz z odsyłanym towarem. Sklep nie przyjmuje zwrotów za pobraniem i poprzez Paczkomat® InPost. Najlepszą formą zwrotu do Adrenaline będzie jednak wykonanie całej procedury poprzez platformę wygodnezwroty.pl. Umożliwia ona szybki i łatwy zwrot w kilku krokach.

Adrenaline zwroty - jak to zrobić krok po kroku?

Platforma wygodnezwroty.pl gwarantuje prosty i bezproblemowy proces zwrotu towaru. Oto szczegółowa instrukcja, która opisuje każdy krok:

Krok 1:

Wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić zakupiony towar spośród ponad 10 tysięcy dostępnych w bazie. Zawsze znajdziesz szeroki wybór, który sprosta Twoim oczekiwaniom, ponieważ oferta stale się rozszerza.

Krok 2: 

Wypełnij prosty formularz zwrotu i opłać przesyłkę. Wystarczy, że podasz parametry przesyłki, wybierzesz preferowaną firmę kurierską, wprowadzisz swoje dane i uiścisz opłatę za przesyłkę. Nie ma potrzeby drukowania etykiety ani adresowania paczki - wszystko odbywa się online, wygodnie i łatwo.

Krok 3: 

Dostarcz paczkę do wybranego punktu nadania. Przenieś paczkę do jednego z 44 tysięcy dostępnych punktów, takich jak Paczkomaty InPost, sklepy Żabka, Stokrotka, Lidl i wiele innych. Wybierz najdogodniejszą lokalizację i oddaj przesyłkę - to wszystko, czego musisz dokonać.

Krok 4: 

Teraz pozostaje tylko czekać na zwrot pieniędzy. Sklep, do którego zwracasz towar, zwróci Ci środki w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Możesz być pewien, że Twój zwrot zostanie szybko i profesjonalnie przetworzony.

Dzięki wygodnezwroty.pl możesz cieszyć się bezproblemowymi zwrotami i mieć pełen spokój podczas zakupów online.

zwrot do adrenaline krok po kroku

Gdzie nadać zwrot Adrenaline

Należy dostarczyć przesyłkę pod wskazany niżej adres odbiorczy:

Zwroty adrenaline.pl

ul. Towarowa 20 B

10-417 Olsztyn

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Aby zapewnić bezpieczeństwo przesyłki i uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu, zwracany towar powinien być odpowiednio zabezpieczony. Zalecane jest umieszczenie go w dodatkowym worku ochronnym. W przypadku zwrotu obuwia, należy odesłać je wraz z oryginalnym pudełkiem, które powinno być starannie zabezpieczone przed wysyłką. Jeśli nie posiadasz worka foliowego, możesz użyć np. reklamówki, stretcha lub dodatkowego kartonu jako opakowania do wysyłki.

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres zwrotu?

Czego nie można zwracać?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto