Zwrot Atlasformen - wszystko, co musisz wiedzieć!

Atlasformen.pl jest platformą online oferującą odzież i akcesoria outdoor, które są zrobione z naturalnych, najlepszych jakościowo materiałów w atrakcyjnych cenach. Jednak zdarza się, że zamówiony produkt nie spełnia naszych oczekiwań. Chcąc zrobić zwrot Atlasformen zakupionych produktów skorzystaj z platformy wygodnezwroty.pl, która umożliwi szybki i wygodny zwrot towaru!

Zwrot Atlasformen - jakie produkty można zwrócić?

Można dokonać zwrotu produktów, które nie noszą śladów użytkowania, nie mogą być odesłane z przyczyn higienicznych, produktów spersonalizowanych oraz nośników audio, wideo i oprogramowania po ich odpieczętowaniu. Klient może dokonać zwrotu towaru w ciągu 100 dni od momentu otrzymania go bez wcześniejszej przesłanej informacji.

wygodnezwroty do atlasformen

Jak nadać zwrot do Atlasformen?

Towar należy odesłać w oryginalnym opakowaniu, wraz ze wszystkimi elementami zawartymi w paczce (instrukcja, akcesoria itd.) i dokumentem zwrotu przesłanym na fakturze w podanym terminie na poniżej wskazany adres. Towar można zwrócić za pomocą Poczty Polskiej, jednak wygodniejszym wyborem będzie platforma wygodnezwroty.pl, na której cały proces przebiega szybko i bezproblemowo.

Zwrot Atlasformen - krok po kroku

Wygodnezwroty.pl to platforma, która zapewnia prosty i bezproblemowy proces zwrotu towaru. Poniżej przedstawiamy szczegółową instrukcję, która opisuje poszczególne kroki:

Krok 1: 

Wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić zakupiony towar. Zawsze masz szeroki wybór, który sprosta Twoim oczekiwaniom, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.

Krok 2: 

Wypełnij prosty formularz zwrotu i opłać przesyłkę. Podaj parametry przesyłki, wybierz preferowaną firmę kurierską, wprowadź swoje dane i uiścij opłatę za przesyłkę. Nie ma potrzeby drukowania etykiety ani adresowania paczki - wszystko odbywa się online, wygodnie i łatwo.

Krok 3

Dostarcz paczkę do wybranego punktu nadania. Przenieś paczkę do jednego z 44 tysięcy dostępnych punktów, takich jak Paczkomaty InPost, sklepy Żabka, Lidl i wiele innych. Wybierz najdogodniejszą lokalizację i oddaj przesyłkę - to wszystko, czego musisz dokonać.

Krok 4: 

Teraz pozostaje tylko czekać na zwrot pieniędzy. Sklep, do którego zwracasz towar, zwróci Ci środki w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Możesz być pewien, że Twój zwrot zostanie szybko i profesjonalnie przetworzony.

Gdzie nadać zwrot Atlasformen?

Zwracany towar wyślij na adres: 

ATLAS FOR MEN XPO Logistics

ul. Orląt Lwowskich 146

41-208 Sosnowiec

Atlasformen zwroty - jak zapakować przesyłkę?

Ważne jest zapakowanie towaru tak, aby nic nie uszkodziło się podczas transportu. Towar należy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi produktami znajdującymi się w środku. W zapakowanej paczce powinien znajdować się także formularz zwrotu oraz paragon zakupu.

FAQ - zwrot Atlasformen

Ile jest czasu na Atlasformen zwroty?

Jaki jest adres zwrotu?

Kto pokrywa koszty zwrotu?

Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto