Zwrot Atlasformen - wszystko, co musisz wiedzieć!

Atlasformen.pl jest platformą online oferującą odzież i akcesoria outdoor, które są zrobione z naturalnych, najlepszych jakościowo materiałów w atrakcyjnych cenach. Jednak zdarza się, że zamówiony produkt nie spełnia naszych oczekiwań. Chcąc zrobić zwrot Atlasformen zakupionych produktów skorzystaj z platformy wygodnezwroty.pl, która umożliwi szybki i wygodny zwrot towaru!

Zwrot Atlasformen - jakie produkty można zwrócić?

Można dokonać zwrotu produktów, które nie noszą śladów użytkowania, nie mogą być odesłane z przyczyn higienicznych, produktów spersonalizowanych oraz nośników audio, wideo i oprogramowania po ich odpieczętowaniu. Klient może dokonać zwrotu towaru w ciągu 100 dni od momentu otrzymania go bez wcześniejszej przesłanej informacji.

wygodnezwroty do atlasformen

Jak nadać zwrot do Atlasformen?

Towar należy odesłać w oryginalnym opakowaniu, wraz ze wszystkimi elementami zawartymi w paczce (instrukcja, akcesoria itd.) i dokumentem zwrotu przesłanym na fakturze w podanym terminie na poniżej wskazany adres. Towar można zwrócić za pomocą Poczty Polskiej, jednak wygodniejszym wyborem będzie platforma wygodnezwroty.pl, na której cały proces przebiega szybko i bezproblemowo.

Zwrot Atlasformen - krok po kroku

Wygodnezwroty.pl to platforma, która zapewnia prosty i bezproblemowy proces zwrotu towaru. Poniżej przedstawiamy szczegółową instrukcję, która opisuje poszczególne kroki:

Krok 1: 

Wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić zakupiony towar. Zawsze masz szeroki wybór, który sprosta Twoim oczekiwaniom, ponieważ stale rozszerzamy naszą ofertę.

Krok 2: 

Wypełnij prosty formularz zwrotu i opłać przesyłkę. Podaj parametry przesyłki, wybierz preferowaną firmę kurierską, wprowadź swoje dane i uiścij opłatę za przesyłkę. Nie ma potrzeby drukowania etykiety ani adresowania paczki - wszystko odbywa się online, wygodnie i łatwo.

Krok 3

Dostarcz paczkę do wybranego punktu nadania. Przenieś paczkę do jednego z 44 tysięcy dostępnych punktów, takich jak Paczkomaty InPost, sklepy Żabka, Lidl i wiele innych. Wybierz najdogodniejszą lokalizację i oddaj przesyłkę - to wszystko, czego musisz dokonać.

Krok 4: 

Teraz pozostaje tylko czekać na zwrot pieniędzy. Sklep, do którego zwracasz towar, zwróci Ci środki w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Możesz być pewien, że Twój zwrot zostanie szybko i profesjonalnie przetworzony.

Gdzie nadać zwrot Atlasformen?

Zwracany towar wyślij na adres: 

ATLAS FOR MEN XPO Logistics

ul. Orląt Lwowskich 146

41-208 Sosnowiec

Atlasformen zwroty - jak zapakować przesyłkę?

Ważne jest zapakowanie towaru tak, aby nic nie uszkodziło się podczas transportu. Towar należy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi produktami znajdującymi się w środku. W zapakowanej paczce powinien znajdować się także formularz zwrotu oraz paragon zakupu.

FAQ - zwrot Atlasformen

Ile jest czasu na Atlasformen zwroty?

Jaki jest adres zwrotu?

Kto pokrywa koszty zwrotu?

Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki