Zwrot Crocs - jak wykonać zwrot do Crocs?

Każdemu z nas na pewno zdarzyło zamówić produkt, który nie spełniał naszych oczekiwań. W tym przypadku z pomocą przychodzi portal wygodnezworty.pl. Dzięki tej platformie dokonasz zwrot Crocs bez żadnego problemu.

zwrot do crocs

Zwrot Crocs - jakie produkty można zwrócić?

Na zwrot do Crocs przysługuje 30 dni od odebrania paczki od kuriera. Jednak przedmioty, które będziemy zwracać muszą być nowe i nie nosić żadnych śladów użytkowania. W przypadku chęci wymiany zakupionego produktu na inny, konieczne jest przestrzeganie procedury zwrotu towaru. Po zwróceniu produktu koenieczne jest złożenie nowego zamówienie na wybrany produkt i dokonać ponownej płatności.

Jeśli chcesz wymienić zakupiony produkt na inny, musisz najpierw zwrócić go zgodnie z procedurą zwrotu towaru. Następnie będziesz musiał złożyć nowe zamówienie na wybrany produkt i dokonać nowej płatności.

Jak nadać w Crocs zwroty?

Firma Crocs oferuje nam zwrot poprzez Inpost Paczkomat® oraz bezpośrednio na adres firmy. Jednak najlepszą i najbezpieczniejszą opcją zwrotu jest odesłanie towaru poprzez portal wygodnezwroty.pl

Crocs zwroty - jak to zrobić krok po kroku

Portal wygodnezwroty.pl oferuje łatwy i prosty zwrot towaru. Poniżej znajdziesz instrukcję jak wykonać to krok po kroku!

 1. Aby skorzystać z usługi, wejdź na stronę wygodnezwroty.pl.
 2. Przygotuj swój numer zamówienia i wypełnij formularz dostępny na stronie.
 3. Jeśli zdecydujesz się na opcję bez drukowania etykiety i nadania w Paczkomat® Inpost, oczekuj na potwierdzenie i kod, które otrzymasz za pośrednictwem wiadomości SMS oraz e-maila. Ten kod będzie ważny przez 72 godziny. Alternatywnie, masz możliwość skorzystania z opcji DHL POP. Podaj informacje dotyczące zawartości paczki oraz jej wagi, a następnie uzupełnij dane wymagane przez serwis.
 4. Jeśli wybierzesz opcję wydrukowania etykiety, otrzymasz informacje dotyczące wysyłki przy użyciu usług GLS lub DHL POP. Wyznaczone zostaną punkty odbioru, takie jak np. Żabka, do których będziesz mógł dostarczyć paczkę.
 5. Przygotuj swoją paczkę, pamiętając o dołączeniu wypełnionego formularza zwrotu.
 6. Ostatnim krokiem jest nadanie paczki w wybranym punkcie odbioru. Gratulacje!

zwrot do crocs krok po kroku

Gdzie nadać zwrot Crocs?

Nadaną paczkę należy wysłać na adres:

ARKROD Sp. z o.o. Crocs.pl

ul. Poleczki 21/23 magazyn H, rampa 29A

02-822 Warszawa

Z dopiskiem REKLAMACJA-Crocs.pl

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Aby przesyłka była odpowiednio zabezpieczona i nie uległa uszkodzeniom podczas transportu, konieczne jest jej staranne zapakowanie. Należy zadbać o właściwe zabezpieczenie przed ewentualnymi wstrząsami, uderzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. 

Ile jest czasu na zwrot?

Czego nie można zwrócić?

Jaki jest adres do zwrotu?

Jak przygotować paczkę ze zwrotem?

  Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

  Śledzenie przesyłki

  Cennik przesyłek
  Przesyłki zagraniczne
  Firmy Kurierskie
  Usługi
  Punkty nadań
  start Śledzenie Przesyłka Konto