Zwrot DlaStopy - poradnik

W tym poradniku omówimy jak zrobić zwrot doDlaStopy. Cieszymy się, że tu jesteś, ponieważ wiemy, że czasami dokonywanie zwrotów zakupionych produktów może być wyzwaniem. Dlatego postanowiliśmy przygotować dla Ciebie kompleksową instrukcję krok po kroku, która ułatwi ten proces. W tym poradniku dowiesz się, jak przeprowadzić zwrot DlaStopy w najprostszy sposób, z pomocą wygodnezwroty.pl. Pokażemy też jakie masz inne opcje dokonania zwrotu, jaka jest polityka zwrotów sklepu, oraz jak przygotować paczkę.

DlaStopy zwroty - jakie produkty można zwrócić?

Zwrot DlaStopy obejmuje wszystkie buty i akcesoria, jeśli spełniają określone warunki zwrotu. Zwracane produkty muszą być w nienaruszonym stanie, bez śladów użytkowania i powinny być oryginalnie zapakowane. Chcemy, abyś czuł się pewnie podczas zakupów i miał możliwość zmiany zdania, dlatego staramy się uprościć proces zwrotów i postarać się, aby był on jak najmniej skomplikowany.

wygodnezwroty do dlastopy

Jak nadać zwrot DlaStopy?

Zwrot DlaStopy można zrealizować na kilka różnych sposobów. 

 • Zarejestrowani klienci sklepu mogą skorzystać z opcji oferowanej przez sklep, która umożliwia złożenie wniosku o zwrot online. Aby to zrobić trzeba na stronie sklepu, przejść w zakładkę “Darmowy zwrot” i kliknąć w odpowiedni link.
 • Zwrot można też zrobić samodzielnie pocztą, lub przez firmę kurierską.
 • Jednak najbardziej wygodnym sposobem, aby zrobić zwrot do DlaStopy, jest skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl. Ten specjalistyczny serwis pozwala na skorzystanie z wielu udogodnień w procesie zwrotu, w tym dostępu do szerokiej sieci punktów odbioru przesyłek, ułatwiając nadanie paczki. 

Niezależnie od wybranej opcji należy pamiętać o odstąpieniu od umowy. Odstąpienie od umowy i zgłoszenie chęci zwrotu za pomocą odpowiedniego dokumentu, takiego jak formularz odstąpienia od umowy, jest możliwe w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. W tym okresie klienci mogą bez podania przyczyny zrezygnować z zakupów i dokonać zwrotu zamówionych produktów. Odpowiedni dokument odstąpienia od umowy można znaleźć na stronie internetowej dlastopy.pl. Adres do wysłania dokumentu, to Relax-Med Sp. z o.o., ul. Piasta 21, 44-200 Rybnik, albo info@dlastopy.pl.

Równie istotne jest, aby do wysyłanego zwrotu dołączyć formularz zwrotu, który jest dołączany do każdego zamówienia. Możesz go także znaleźć na stronie sklepu.

Jak nadać zwrot do DlaStopy krok po kroku

Przedstawiamy instrukcję, jak nadać zwrot DlaStopy przez kreator zwrotów wygodnezwroty.pl. Przeczytaj i zobacz jakie to proste!

 1. W wyszukiwarce na wygodnezwroty.pl wpisz nazwę sklepu DlaStopy.
 2. Możesz wybrać nadanie z etykietą, lub bez niej. Etykieta nie jest wymagana.
 3. Wybierz dogodny punkt nadania paczki.
 4. Podaj swoje dane.
 5. Polecamy wpisać numer zamówienia, ale nie jest to wymagane.
 6. Wybierz formę zapłaty i opłać nadanie paczki.

Adres DlaStopy zwroty

Relax-Med Sp. z o.o.

ul. Piasta 21

44-200 Rybnik

Jak zapakować paczkę?

Dokładne zapakowanie przesyłki to kluczowy element udanego zwrotu. Postaraj się włożyć staranność, aby przesyłka dotarła do sklepu w idealnym stanie. Oto kilka wskazówek jak zapakować zwrot DlaStopy:

 • Jeśli to możliwe, użyj oryginalnego opakowania, w którym zostały dostarczone produkty. Dzięki temu masz pewność, że produkt będzie dobrze zabezpieczony.
 • Upewnij się, że na opakowaniu nie znajdują się żadne adresy ani etykiety z poprzednich wysyłek. Pozostawienie ich może prowadzić do błędów w dostarczeniu przesyłki.
 • Aby zapewnić dodatkową ochronę produktom wewnątrz paczki, użyj wypełnienia ochronnego, takiego jak folia bąbelkowa, gazety, gąbki lub poduszki powietrzne. Upewnij się, że produkty są dobrze osadzone i nie przesuwają się w opakowaniu.
 • Dokładnie zamknij paczkę i zabezpiecz ją taśmą klejącą, aby uniknąć przypadkowego otwarcia podczas transportu.
 • Dołącz formularz zwrotu do wnętrza paczki.

FAQ zwrot DlaStopy

Jaki jest adres nadania zwrotu?

Jaki jest czas na zwrot?

Czy poniosę koszty nadania przesyłki?

Czy muszą dołączyć jakiś dokument do paczki?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto