Zwrot do Akardo - jak nadać zwrot do sklepu internetowego Akardo?

Zakupy przez internet są niesamowicie wygodne i szybkie. Nie musimy tracić czasu, spędzając godziny w galeriach, przeciskając się przez tłumy osób. Zdarzają się sytuacje, w których zamówione ubrania nie do końca spełnią nasze oczekiwania. Martwimy się wtedy, czy zwrot internetowy będzie tak samo szybki jak zakup. I czy rzeczywiście tak jest? Zwrot do Akardo zajmie zaledwie kilka minut, a to, co musisz zrobić, to wygodnie nadać swoją paczkę i cierpliwie czekać na zwrot gotówki. Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się sam!

Co można zwrócić do sklepu Akardo?

Do sklepu internetowego Akardo można zwrócić wszystkie produkty nieposiadające śladów użytkowania, zabrudzeń, zniszczeń czy innych uszkodzeń. Ubrania i akcesoria muszą zawierać oryginale metki, świadczące o ich nowości, a ich brak sprawi, że sklep będzie miał prawo do odrzucenia takiego zwrotu. Każdy klient na zwrot swojego zamówienia w stanie niezmienionym ma 14 dni od dnia otrzymania paczki. 

Jak nadać zwrot?

Zwrot do Akardo bezpłatnie nadasz przez Paczkomat InPost. Sklep Akardo udostępnia taką możliwość dla swoich klientów, by bezpiecznie i wygodnie odesłać nietrafione, zamówienie nie ponosząc żadnych kosztów.

Jak nadać zwrot krok po kroku?

Do Akardo swój zwrot nadasz w kilku następujących krokach:

  • na początek musisz wypełnić formularz zwrotu, który został dołączony do paczki. Jeżeli go nie posiadasz, jest on również dostępny na stronie internetowej sklepu;
  • zakapuj przesyłkę w bezpieczne opakowanie, a we wnętrzu umieść wypełniony formularz zwrotu;
  • na stronie szybkiezwroty.pl/akardo wypełnij swoje dane, po chwili otrzymasz kod nadania;
  • nadaj paczkę w wybranym przez ciebie paczkomacie i oczekuj zwrotu pieniędzy.

Sklep zobowiązuje się do zwrotu wpłaty w terminie do 14 dni od daty przyjęcia przesyłki.

Na jaki adres nadać paczkę do sklepu Akardo?

Wypełniając formularz zwrotu i adresując swoją paczkę pamiętaj o poprawnym adresie sklepu Akardo, który jest następujący: Akardo S.A., Zwrot, ul. Srebrna 12, 85-461 Bydgoszcz.

Jak zapakować przesyłkę?

Przesyłkę ze zwrotem do sklepu Akardo zapakuj najlepiej w oryginalne pudełko, w którym otrzymałeś zamówienie. Do wnętrza włóż wypełniony formularz zwrotu. Pamiętaj, aby ubrania czy akcesoria posiadały oryginalne metki, brak jakichkolwiek uszkodzeń i zniszczeń. Odpowiednio zabezpiecza paczkę taśmą, by nie doznała uszkodzeń podczas transportu.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto