Zwrot do Ale Buty - jak szybko nadać zwrot do Ale Buty?

Lubimy w naszym życiu korzystać z szybkich rozwiązań w naszych codziennych spraw. Jednym z nich jest korzystanie z zakupów online, dzięki którym często oszczędzamy czas i pieniądze. Przejrzyste strony internetowe umożliwiają wygodne zapoznawanie się z ofertą sklepów, a następnie dokonanie zakupu. Jeżeli niestety nie uda nam się dopasować produktu do naszych oczekiwań, to nie ma się czym przejmować! Zwrot do Ale Buty oferuje korzystną formę odesłania towaru. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu, w którym przedstawimy tajniki dotyczące zwrotów.

Jakie są metody nadania paczki zwrotnej?

Sklep Ale Buty udostępnia dwie możliwości nadania i odesłania paczki ze zwrotem. Pierwsza z nich jest skorzystanie z platformy szybkiezworty.pl, a drugą zaś zwrot metodą tradycyjną za pomocą usług Poczty Polskiej:

ZWROT ZA POMOCĄ PLATFORMY SZYBKIEZWROTY.PL: 

  • Wejdź na szybkiezwroty.pl i następnie uzupełnij formularz o swoje dane;
  • wypełnij formularz zwrotu dołączony do paczki i razem z potwierdzeniem zakupu dołącz go do przesyłki. Zapakuj zwracane produkty i zaklej paczkę;
  • na adres e-mail oraz numer telefonu otrzymasz unikalny kod nadania, który musisz zapisać na przesyłce w widocznym miejscu. Dzięki temu nie musisz drukować etykiety zwrotnej;
  • paczkę zwrotną nadaj w dowolnym paczkomacie na terenie Polski.

Czego nie można zwrócić?

Nie można zwrócić produktów noszonych i z widocznymi śladami użytkowania. Obuwie nie może mieć widocznych zagięć czy zadrapań. Należy przymierzać je na czystej i miękkiej powierzchni takiej jak wykładzina lub dywan. Konieczne jest to, aby produkty przygotowywane do zwrotu posiadały wszystkie oryginalne metki oraz zabezpieczenia jeżeli takie były.

Ile jest dni na zwrot zamówienia?

Jeżeli zmieniłeś swoje zdanie lub produkt nie spełnia twoich oczekiwań, to na jego zwrot masz aż 30 dni.

Czy możliwa jest wymiana towaru?

Nie ma możliwości wymiany. Jeżeli źle dobrałeś rozmiar produktu wystarczy, że zwrócisz go do sklepu i zamówisz ponownie model lub rozmiar, który będzie ci odpowiadał.

Kontakt do sklepu Ale Buty

Jeżeli masz jakieś pytania związane z modelem obuwia lub składaniem, lub zwracaniem produktu możesz skontaktować się z obsługą sklepu. Kontakt jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 i w sobotę od 9 do 13. Skontaktować się można za pomocą adresu e-mail: info@alebuty.pl lub pod numerem telefonu: +48 693 361 444.

Jak poprawnie spakować paczkę zwrotną?

Paczkę ze zwrotem zapakuj w odpowiedniej wielkości opakowanie. Możesz wykorzystać oryginalne pudełko, w którym otrzymałeś zamówienie. Pamiętaj, aby wcześniej usunąć z niego stare etykiety. Jeżeli nie posiadasz już takiego opakowania, użyj innego równie bezpiecznego. Spakuj produkty kompletne, bez uszkodzeń i ze wszystkimi metkami. Do wnętrza paczki włóż wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu i dowód zakupu. Całość zabezpiecz taśmą klejącą lub stretchem.

Jaki jest adres sklepu?

Adres sklepu Ale Buty to: Ale Buty, ul. Kościuszki 1, 32-650 Kęty.

Jaka jest historia sklepu Ale buty?

Sklep internetowy Ale Buty na rynku jest już od 1995 roku. W swoim asortymencie posiada obuwie damskie oraz męskie. Oprócz tego znajdziemy tam torebki o różnej wielkości i na różne okazje. Kolejna zakładka na stronie sklepu oferuje akcesoria takie jak rękawiczki, szaliki, parasole czy wkładki do obuwia. Odrębna kategoria sezonowa pomaga na dobranie idealnego obuwia do aktualnie panującej pory roku.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto