Zwrot do Anis - jak nadać zwrot do Anis?

Sklep internetowy Anis posiada bogatą ofertę damskiego obuwia. Znajdziemy tam nie tylko buty na różnorodne okazje, ale także coś na co dzień - botki lub trzewiki. Dopasowywanie obuwia online jest jedną z najtrudniejszych rzeczy przy zakupach internetowych. Dlatego może zdarzyć się sytuacja, w której nasz wybór okaże się nie do końca właściwy i będziemy zmuszeni odesłąć zamówienie. Zwrot do Anis jest naprawdę prosty i zajmie zaledwie kilka minut. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź jak nadać paczkę ze zwrotem krok po kroku.

Jakich produktów nie można zwrócić?

Sklep Anis nie przyjmuje zwrotów obuwia zniszczonego, z widocznymi śladami użytkowania. Wszystkie produkty muszą posiadać oryginalne metki i niezbędne zabezpieczenia. Sklep ma prawo nie przyjąć zwrotu towarów z widocznymi śladami nieprawidłowego użytkowania.

Jak zapakować zwrot do Anis?

Paczkę ze zwrotem do Anis należy zapakować w oryginalne opakowanie, a do środka włożyć dowód zakupu produktu. Należy pamiętać, by zwrot był dokładnie zabezpieczony, np. szeroką taśmą lub stretchem. Powstałe uszkodzenie podczas transportu może negatywnie wpłynąć na chęć dokonania zwrotu przez klienta. Adres siedziby sklepu trzeba umieścić w widocznym miejscu na opakowaniu tak, by nie było kłopotu z jego odczytaniem.

W jaki sposób nadać paczkę do Anis?

Paczkę do Anis możesz nadać w sposób tradycyjny Pocztą Polską, korzystając z różnych innych firm kurierskich lub przy użyciu platformy Wygodne Zwroty. Strona ta daje możliwość szybkiej rejestracji zwrotu, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić. W tym przypadku to ty decydujesz jaką firmę kurierską wybierzesz i gdzie nadasz swoją paczkę. Wygodne Zwroty w swojej bazie posiadają już ponad 10 tysięcy sklepów, a w tym sklep Anis. Sprawdź już teraz jak sprawnie nadać paczkę ze zwrotem.

Nadawanie paczki do Anis krok po kroku

Aby nadać zwrot do Anis, wykonaj poniższe kroki:

  1. Spakuj swoje obuwie do oryginalnego pudełka razem z dowodem zakupu;
  2. Zaadresuj przesyłkę na podany adres: MSVA Mateusz Siewior, ul. Tenisowa 21, 42-209 Częstochowa;
  3. Nadaj paczkę przez wybraną formę zwrotu;
  4. Oczekuj na zwrot pieniędzy, który nastąpi do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Pamiętaj, by wysyłać zwrot bezpośrednio do siedziby sklepu, a nie do paczkomatu czy punktu obioru.

W jaki sposób można skontaktować się ze sklepem Anis?

Ze sklepem Anis można skontaktować się za pomocą adresu e-mail: sklep@anis.com lub korzystając z numeru telefonu: 790 657 970.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto