Zwrot do Basketzone - dowiedz się, jak zrobić zwrot do sklepu Basketzone

Zastanawiasz się jak zrobić zwrot do Basketzone? Z platformą wygodnezwroty.pl dowiesz się wszystkich potrzebnych infromacji i wytycznych, które pozwolą ci szybko i wygodnie dokonać zwrotu wybranych towarów bez zbędnych formalności.

Basketzone zwroty - jakie produkty można zwrócić?

Masz prawo odstąpić od umowy w terminie 30 dni od dnia, w którym otrzymałeś towar. Możesz dokonać zwrotu wszystkich towarów, które nie noszą śladów użytkowania.

wygodnezwroty do Basketzone

Jak nadać zwrot do Basketzone?

Aby nadać zwrot do Basketzone, należy poinformować sklep o swojej decyzji drogą e-mailową na adres: sklep@basketzone.pl. Następnie zwracany towar wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy należy zapakować i odpowiednio zabezpieczyć celem uniknięcia uszkodzeń towaru. Na nadawanej paczce w widocznym miejscu należy umieścić napis ZWROT. 

Basketzone zwroty - poradnik krok po kroku

Proces zwrotu na platformie wygodnezwroty.pl jest łatwy i składa się z następujących kroków:

Krok 1: Wybierz sklep, z którego chcesz zwrócić zakupiony towar spośród bogatej bazy, która obejmuje ponad 10 tysięcy sklepów. Zawsze możesz znaleźć szeroki wybór, który spełni Twoje oczekiwania, ponieważ stale aktualizujemy naszą ofertę.

Krok 2: Wypełnij prosty formularz zwrotu i opłać przesyłkę. Wystarczy podać szczegóły dotyczące przesyłki, wybrać preferowaną firmę kurierską, wprowadzić swoje dane i uregulować opłatę za przesyłkę. Nie musisz martwić się drukowaniem etykiet ani adresowaniem paczki - wszystko odbywa się wygodnie i bezproblemowo online.

Krok 3: Przynieś paczkę do wybranego punktu nadania. Dostarcz paczkę do jednego z naszych 44 tysięcy punktów odbioru, takich jak Paczkomat® InPost, sklepy Żabka, Stokrotka, Lidl i wiele innych. Wybierz najdogodniejszą lokalizację i oddaj przesyłkę - to wszystko, czego potrzebujesz.

Krok 4: Teraz tylko czekaj na zwrot środków. Sklep, od którego zwracasz towar, zwróci Ci pieniądze w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Możesz być pewien, że Twój zwrot zostanie szybko i profesjonalnie przetworzony.

Gdzie nadać zwrot do Basketzone?

Wyślij paczkę na adres:

BASKETZONE.PL

Nowogrodzka 2c 

92-221 Łódź

Zwrot Basketzone - jak zapakować przesyłkę?

Paczka powinna być solidnie zapakowana i zaklejona. Można użyć foliopaku lub kartonowego opakowania. Warto użyć dodatkowego zabezpieczenia, takiego jak folia bąbelkowa, czy szary papier. Pamiętaj, aby do paczki włożyć również dowód zakupu wraz z wypełnionym formularzem.

FAQ - zwrot Basketzone

W jakim terminie można zwrócić produkt?

Na jaki adres należy dokonać zwrotu?

Czy konieczne jest wydrukowanie etykiety zwrotnej?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto