Zwrot do Bizuu - jak odesłać zamówienie do sklepu Bizuu?

W coraz większym stopniu preferujemy zakupy online, poszukując unikalnych produktów lub z uwagi na niepewność co do dostępności towarów w sklepach stacjonarnych. W kilka chwil możemy przeglądać interesujące nas produkty i natychmiast je zamówić. Dzięki profesjonalnym firmom kurierskim często możemy także ustalić termin dostawy paczki. Proces zwrotu również jest elastyczny, ponieważ to my sami decydujemy, kiedy i gdzie oddamy nasz zwrot. Niniejszy artykuł omówi podstawowe kwestie związane ze zwracaniem niepasujących zamówień oraz rozwieje wszelkie wątpliwości z tym związane. Zachęcamy do zapoznania się z naszym tekstem, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo nadać zwrot do Bizuu.

Bizuu - sklep tworzony z pasją

Historia sklepu Bizuu zaczyna się w 2011 roku. Ideą marki jest propagowanie pięknych kolorów tak, by rozświetlały one ulice miast, a piękne wzory ubrań przyciągały wzrok i zachęcały do zakupów. Marka oferuje swoim klientom kolekcje przeznaczone na każdą porę roku: wiosna-lato oraz jesień-zima. Oprócz tego na stronie znajdziemy również takie kolekcje jak wakacyjna MER, sportowa Balance, kapsułowa Be a BIZUUGirl, ślubna Bridal oraz kolekcja niepowtarzalnych akcesoriów. Obszerny asortyment marki Bizuu sprawia, że ubierzmy się nie tylko na co dzień, ale również na specjalną okazję czy nawet na sportowo. Łączenie różnych trendów pozwala bawić się modą każdemu, kto czuje taką potrzebę i chce wychodzić poza schematy. Piękno tkwi w detalach i to właśnie na tym skupia się Bizuu, dzięki czemu marka cały czas się rozwija.

Jak nadać paczkę ze zwrotem do Bizuu?

Przesyłkę zwrotną do sklepu Bizuu możesz odesłać, korzystając z dowolnej usługi kurierskiej. Podpowiemy ci jak to zrobić! Poniżej zamieszczamy instrukcję zwrotu za pomocą firmy Paczkomat InPost oraz DPD. Wybierz sam, która forma ci bardziej odpowiada i nadaj nietrafione produkty do Bizuu.

Zwrot za pomocą Paczkomat InPost:

  • Wejdź na stronę lub aplikację Paczkomat InPost i kliknij opcję NADAJ;
  • Wybierz opcje wysyłki PACZKOMAT - DOM i określ wielkość paczki;
  • Następnie wypełnij formularz, podając wszystkie niezbędne dane;
  • Opłać zwrot i nadaj paczkę.

Zwrot za pomocą usług firmy DPD:

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.


Zwrot wydanych środków nastąpi w ciągu 14 dni kalendarowych.

Ile jest dni na zwrot produktów do Bizuu?

Zwrotu zakupów można dokonać w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówienia.

Jak spakować zamówienie przeznaczone do zwrotu do Bizuu?

Na początek musisz pobrać oświadczenie o odstąpieniu od umowy, zostało ono także dołączone do twojej przesyłki. Wypełnij je i dołącz do przesyłki. Produkty, które chcesz zwrócić, zapakuj w oryginalne opakowanie tak, aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Pamiętaj, aby odkleić stare etykiety i odpowiednio zakleić całość zamówienia, możesz również włożyć karton do foliopaku.

Co można zwrócić do sklepu Bizuu?

Do Bizuu możliwy jest jedynie zwrot produktów w pełni kompletnych, bez żadnych śladów użytkowania i zniszczeń. Rzeczy nie mogą być prane ani posiadać wyczuwalnych zapachów. Konieczne jest, aby wszystkie metki były przypięte, a jeżeli produkty zawierały dodatkowe zabezpieczenia, to również muszą pozostać przy danym artykule.

Reklamacja w Bizuu - czy jest możliwa?

Złożenie reklamacji jest możliwe. Gdy klient stwierdzi, że otrzymany produkt nie jest zgodny z zamówieniem, posiada wady techniczne, to powinien w ciągu 14 dni kalendarzowych skontaktować się z działem technicznym sklepu. Reklamację należy odesłać na adres:

Bizuu REKLAMACJE

ul. Piekary 12/12

61-823 Poznań

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto