Zwrot do Butik Lorenzo - jak nadać paczkę ze zwrotem do Butiku Lorenzo?

Zakupy online są teraz nieodzowną częścią naszego codziennego życia. Aby zaoszczędzić trochę czasu, wybieramy tę formę zakupów, która nie tylko jest wygodna, ale przede wszystkim bezpieczna. Dzięki przejrzystym stroną internetowym mamy możliwość dokładnego zapoznania się z całym asortymentem oferowanym przez dany sklep online. W przypadku, gdy zdarzy się sytuacja, że nasze zamówienie nie do końca spełnia nasze oczekiwania, nie ma powodu do zmartwień! Proces zwrotu produktów jest równie łatwy, jak ich zakup. Zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika, aby poznać tajniki zwrotów.

Jakie produkty dostaniemy w Lorenzo?

Sklep internetowy Butiku Lorenzo oferuje swoim klientkom bogaty asortyment odzieży. Znajdziemy tam ubrania codzienne, ale także przeznaczone na specjalne okazje. Strona sklepu została podzielona na kilka zakładek, które umożliwiają wygodne poruszanie się po stronie internetowej Butiku Lorenzo. Dzięki takim zakładkom jak Bestsellery, Kolekcja Premium, Kolekcja Basic czy Specjalne Okazje wiemy, gdzie dokładnie szukać pożądanych produktów. Marka Butik Lorenzo skupia się na wysokiej jakości materiałów oraz jakości wykonania oferowanych produktów, dzięki czemu każda kobieta jest w stanie znaleźć dla siebie odpowiednie ubranie.

Czego nie można zwrócić?

Do Butiku Lorenzo nie można zwrócić produktów bez oryginalnych metek, z uszkodzeniami, plamami, zabrudzeniami po makijażu i wyczuwalnym zapachem perfum. Rzeczy nie mogą być noszone, można je jedynie przymierzyć, aby sprawdzić zgodność rozmiaru. Sklep ma prawo odrzucić zwrot, gdy te warunki nie zostaną spełnione. Pamiętaj, że na zwrot zamówienia masz 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania paczki.

Jak spakować zamówienie zwrotne do Butiku Lorenzo?

Zamówienie do Butiku Lorenzo spakuj najlepiej w kartonowe opakowanie. Jeżeli używasz pudełka, w którym otrzymałeś jakieś zamówienie, to usuń koniecznie stare etykiety przed naklejeniem nowej lub przed zapisaniem kodu nadania. W środku umieść produkty, które chcesz zwrócić oraz wydrukowany i wypełniony czytelnie formularz zwrotu razem z paragonem lub fakturą. Potwierdzenie zamówienia jest konieczne do zatwierdzenia zwrotu. Gdy wszystko jest umieszczone w kartonowym pudełku, należy je dobrze zabezpieczyć. Użyj do tego szerokiej taśmy lub foliopaku i nadaj za pomocą wybranej formy.

Jaki jest adres zwrotu?

Adres, na który należy odesłać zamówienie to: Lorenzo ul. Pod Dębową Górą 29-31 87-100 Toruń.

Jakie produkty nie podlegają reklamacji?

Reklamacji nie podlegają produkty, które były niewłaściwe pranie i uległy zniszczeniu, zmechaciły się, zużyły się podczas codziennego użytkowania, powodują dyskomfort, np. otarcia obuwia czy zniszczyły się w wyniku mechanicznych uszkodzeń, np. rozerwania lub rozdarcia.

W jaki sposób nadać paczkę zwrotną?

Paczkę ze zwrotem możesz nadać w dowolny sposób. Pamiętaj, aby nie wysyłać zwrotu bezpośrednio do paczkomatu tylko do siedziby sklepu oraz nie nadawaj opcją za pobraniem, ponieważ sklep nie przyjmie takiej paczki.

Jeżeli zdecydowałeś się na zwrot możesz skorzystać z usług Poczty Polskiej i wysłać nietrafione zamówienie za pomocą rejestrowanej paczki pocztowej.

  • Spakuj zwracane produkty i wypełnij formularz zwrotu, a następnie umieść go rzem z produktami;
  • Zaklej całość i zaadresuj;
  • Wybierz odpowiedni dla ciebie punkt pocztowy i wyślij paczkę za pomocą rejestrowanej formy, która jest bezpieczną formą transportu twojego zamówienia do siedziby sklepu.

Możesz także skorzystać z usług firmy DPD:

  1. Wejdź na https://nadaj.dpd.com.pl/;
  2. Wybierz rozmiar paczki i kliknij WYSYŁAM;
  3. W wyborze sposobu nadania wybierz KURIER, a następnie wypełnij formularz;
  4. Określ dokładne wymiary paczki i jej wygląd;
  5. Ostatnim krokiem jest przejście do podsumowania i płatności;
  6. Opłać przesyłkę i wyślij.

Kiedy zwrot środków wpłynie na konto?

Zwrot środków nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni kalendarzowych. Sklep zapewnia, że zrealizuje zwrot w ciągu 7 dni od momentu otrzymania paczki zwrotnej.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto