Zwrot do Butiq Porshia1 - jak zwrócić zamówienie do Butiq Porshia1?

W poszukiwaniu niecodziennych produktów lub z braku pewności o dostępność rzeczy stacjonarnie wybieramy internetową formę zakupów. W zaledwie kilka minut jesteśmy w stanie znaleźć interesujące nas produkty i od razu je zamówić. Dzięki wykwalifikowanym firmom kurierskim często możemy ustalić czas odbioru paczki. Podobnie jest z ich zwracaniem, ponieważ to my decydujemy kiedy i gdzie nadamy nasz zwrot. W tym artykule przedstawimy ci podstawowe kwestie na temat zwracania nietrafionych zamówień oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości z tym związane. Sprawdź nasz tekst, aby wiedzieć, jak poprawnie nadać zwrot do Butiq Posrhia1.

Jakie produkty można zwrócić i o czym pamiętać?

Do sklepu Butiq Porshia1 można zwrócić produkty w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki. Zwrotowi podlegają rzeczy nienoszone wraz ze wszystkimi oryginalnymi metkami. Jeżeli klient otrzymał w paczce produkt gratisowy, to on także musi zostać zwrócony. Produkty nie mogą mieć plam, uszkodzeń czy wyczuwalnych zapachów. Zabrania się prania produktów przeznaczonych do zwrotu.

Ile trzeba czekać na zwrot wydanych środków?

Sklep, tylko gdy otrzyma twoją przesyłkę, zajmie się niezwłocznie jej rozpatrzeniem. Wydane pieniądze zostaną zwrócone na twoje konto w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zwrotu przez sklep.

Jak poprawnie spakować zwrot do Butiq Porshia1?

Jeżeli wybrałeś produkty do zwrotu, to musisz je dokładnie spakować. Użyj do tego konieczne oryginalnego pudełka, w którym otrzymałeś swoje zamówienie. Jest to najbezpieczniejsza opcja, ponieważ dobrze zabezpieczy paczkę w drodze do siedziby sklepu. Do wnętrza paczki włóż wydrukowany i wypełniony czytelnie formularz zwrotu, znajdziesz go na stronie sklepu. Kompletne produkty starannie złóż i umieść w opakowaniu. Na koniec całość zabezpiecz szeroką taśmą, stretchem lub włóż do foliopaku. Pamiętaj, aby nie nadawać zwrotu do paczkomatu tylko bezpośrednio do siedziby sklepu. Nie wolno również wysyłać paczek za pobraniem. Wszystkie przesyłki nadane w niepoprawny sposób wrócą do klienta.

Jak nadać paczkę zwrotną do Butiq Porshia1?

Przesyłkę z nietrafionym zamówieniem możesz wysłać za pomocą dowolnej firmy kurierskiej. Poniżej przedstawiamy, jak tego dokonać za pomocą firmy DPD:

  1. Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/; 
  2. Wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  3. W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  4. Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  5. Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki. 

Możesz również nadać paczkę za pomocą tradycyjnych form, np. skorzystać z usług Poczty Polskiej. Jeżeli wybierzesz tę formę, to pamiętaj, aby wybrać paczkę pocztową, która ma możliwość wyboru rejestrowanej paczki, co jest dla ciebie bezpieczniejsze. Adres, na który należy zaadresować przesyłkę, znajduje się w kolejnym punkcie.

Jaki jest adres zwrotu?

Adres zwrotu paczek do sklepu internetowego Butiq Porshia1 to: Fashion Style, ul. Nad Strugą 18, 87-100 Toruń.

Butiq Porshia1 - co oferuje klientom? 

Butiq-Porshia1 to sklep z nowoczesną odzieżą damską, adresowany do pewnych siebie kobiet, które cenią sobie komfort, styl oraz elegancję. Kolekcje sklepu są starannie tworzone, kładąc nacisk na wysoką jakość materiałów i atrakcyjne ceny. Marka oferuje szeroki wybór stylowych ubrań, dopasowanych do różnorodnych oczekiwań klientów. Wszystkie produkty to autorskie projekty, które są starannie dopracowane pod kątem jakości, aby zapewnić klientom satysfakcję z zakupów i by chętnie wracali i dokonywali zakupów. Obsługa sklepu dba o terminową realizację zamówień, skuteczne rozpatrywanie zwrotów i reklamacji. Dzięki trudnej pracy stale poszerzane jest grono lojalnych klientów. Sprawdź i przekonaj się sam, co kryje w sobie Buitq Porshia1.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto