Zwrot do Chwali Piętka - jak zwrócić produkty do tego sklepu?

Zakup nowych butów dla dziecka może nieraz okazać się sporym wyzwaniem. Często trudno jest trafić na odpowiednie obuwie, które nie tylko zadowala swoją jakością, ale również odpowiada Twojemu dziecku. Dlatego tak ważna jest możliwość dokonania ewentualnego zwrotu produktów zakupionych przez internet. Na szczęście klienci sklepu Chwali Piętka nie muszą się o to martwić! Swój zwrot do Chwali Piętka możesz wykonać bez żadnego problemu - czytaj dalej, aby przekonać się, jakie to proste. 

Co można zwrócić do Chwali Piętka?

W sklepie Chwali Piętka możesz się zaopatrzyć przede wszystkim w obuwie dla najmłodszych, jednak oferta sklepu jest dużo szersza i obejmuje m.in. zabawki, produkty plastyczne dla dzieci, a nawet dekoracje do pokoju. Możesz spokojnie zwracać wszystkie produkty zakupione w Chwali Piętka, jednak pod jednym warunkiem: towar nie może być używany ani odsyłany bez oryginalnego opakowania lub metek. Czas na dokonanie zwrotu wynosi 14 dni od momentu odebrania paczki z towarem - dzięki temu masz wystarczająco czasu aby podjąć decyzję o ewentualnym zwrocie oraz na staranne przygotowanie paczki.

Chwali Piętka zwroty - jak przygotować paczkę?

Jeśli chcesz wykonać zwrot do Chwali Piętka, musisz najpierw przygotować oświadczenie do zwrotu i dołączyć je do przesyłki. Możesz wypełnić oświadczenie według szablonu, który znajdziesz na stronie internetowej sprzedawcy lub przygotować je własnoręcznie. W Twojej przesyłce powinien się też znaleźć dowód zakupu w formie paragonu oraz wszystkie elementy dołączone oryginalnie do zwracanego zamówienia, takie jak akcesoria.

Przygotuj swoją przesyłkę wykorzystując oryginalne opakowania, w których otrzymałeś zamówione produkty. Zabezpiecz też odpowiednio całość przesyłki - możesz to zrobić w prosty sposób, np. owijając papierem karton, w którym zwracasz produkty oraz zaklejając go dodatkowo taśmą.

Jak zaadresować zwrot Chwali Piętka?

Możesz nadać swój zwrot do Chwali Piętka na różne sposoby, z wyjątkiem opcji wysyłki na koszt odbiorcy lub przesyłki za pobraniem - sklep nie odbiera takich zwrotów. Zaadresuj swoją paczkę bezpośrednio na adres sklepu:

Chwali Piętka obuwie dziecięce
ul. T. Kościuszki 39
23-400 Biłgoraj

Zwrot do Chwali Piętka - instrukcja wykonania

Oto podsumowanie wszystkich kroków potrzebnych do dokonania zwrotu Chwali Piętka:

  1. Przygotuj formularz zwrotu i dołącz go do zwracanego towaru wraz z dowodem zakupu (paragonem),
  2. Starannie zapakuj produkty do zwrotu i zabezpiecz paczkę oraz zaadresuj ją bezpośrednio do siedziby sklepu,
  3. Nadaj paczkę wybranym sposobem; możesz to zrobić bardzo szybko i wygodnie np. za pomocą Paczkomatu InPost lub w wybranym punkcie handlowym takim jak punkty sieci DPD,
  4. Czekaj na zwrot należności za odesłany towar, który nastąpi po upływie nie więcej niż 14 dni od momentu nadania przez Ciebie przesyłki.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto