Zwrot do CoZaButy - jak zwrócić paczkę do CoZaButy?

Nadawanie zwrotów jest naprawdę szybkie i bezproblematyczne. Sklep CoZaButy oferuje swoim klientom duży wybór obuwia damskiego, męskiego oraz dziecięcego. Na stronie znajdziemy również akcesoria ułatwiające dbanie o zakupione produkty. Jak wiemy może zdarzyć się sytuacja, w której nie trafimy z rozmiarem, a sama długość wkładki nie pomoże w określeniu prawidłowego rozmiaru. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą zwroty do CoZaButy, które umożliwiają zwrot zamówienia w ciągu 14 dni od dnia otrzymania paczki. Sprawdź nasz artykuł i przekonaj się, że dokonywanie zwrotów jest tak samo proste jak składanie zamówień.

Jakie są warunki zwrotu towaru do CoZaButy?

Do sklepu CoZaButy można zwrócić produkty kompletne, bez uszkodzeń i z oryginalnymi metkami. Sklep zastrzega sobie, że zwrot można nadać jedynie w oryginalnym opakowaniu i z oryginałem dowodu zakupu, czyli paragonu. We wnętrzu paczki znaleźć musi się także wypełniony formularz zwrotu z wypełnionymi informacjami, kto zwraca paczkę i dlaczego. Każdy klient ma 14 dni na zwrot lub wymianę, która również jest możliwa. Zwrot kosztów nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni. 

Jaki jest adres, na który należy odesłać paczkę?

Paczkę ze zwrotem należy nadać na adres: CoZaButy.pl, ul. Kopanina 54/56 p. +1 B10, 60-105 Poznań. Jeżeli paczka zostanie wysłana  na inny adres podany na stronie może nastąpić opóźnienie w zwrocie pieniędzy nawet do dwóch tygodni. 

Jak zapakować paczkę ze zwrotem?

Paczkę ze zwrotem zapakuj w oryginalne opakowanie. Do jego wnętrza włóż wypełniony formularz zwrotu. Zwrot musi być kompletny. Pamiętaj, że nie może posiadać żadnych zniszczeń. Paczkę dokładnie zabezpiecz taśmą. 

Jak nadać zwrot?

Jest wiele sposobów, by nadać swój zwrot. Możesz skorzystać z usług Poczty Polskiej lub z platformy Wygodne Zwroty. Strona ta umożliwia szybkie i bezpieczne odesłanie paczki. Duży wybór firm kurierskich umożliwi ci dostosowanie przesyłki do twoich potrzeb i oczekiwań.

Jak krok po kroku nadać zwrot?

Wykonaj poniższe kroki, aby nadać paczkę do CoZaButy:

  1. wypełnij formularz zwrotu, który był dołączony do twojej przesyłki;
  2. upewnij się, że nie minęło już 14 dni na dokonanie zwrotu i zapakuj zwracane produkty do oryginalnego opakowania;
  3. w środku umieść formularz zwrotu i zabezpiecz zwrot;
  4. możesz skorzystać z usług Poczty Polskiej lub ze strony Wygodne Zwroty, dzięki której szybko i sprawnie nadasz swój zwrot;
  5. odeślij paczkę i oczekuj na zwrot gotówki, który nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto