Zwrot do Czas Na Buty. Jak dokonać zwrotu zakupów?

Czas Na Buty to sklep online oferujący szeroki asortyment obuwia na różne okazje. Czasem może się zdarzyć, że kupując buty online źle dobierzesz rozmiar lub z jakiegoś innego powodu będziesz potrzebować zwrócić swój towar. Jak wykonać zwrot do Czas Na Buty? Jeśli jesteś klientem tego sklepu internetowego i chcesz dokonać zwrotu jakiegoś produktu, nie martw się! Portal wygodnezwroty.pl oferuje szybki i prosty sposób na zwrot towaru w tym sklepie. W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co potrzebne, aby dokonać zwrot Czas Na Buty.

Czas Na Buty zwroty

Czas Na Buty zwroty – jakie produkty obejmuje?

Sklep Czas Na Buty pozwala na zwrot jakiegokolwiek zakupionego w nim towaru bez podania przyczyny. Opcja zwrotu dotyczy zatem produktów z różnych kategorii, takich jak buty damskie, buty dziecięce, obuwie męskie, ale również akcesoria takie jak torebki, plecaki, skarpetki, czy okulary przeciwsłoneczne. Wybrany produkt można odesłać do 30 dni po otrzymaniu przesyłki.

Aby móc dokonać zwrotu należy jednak pamiętać, aby produkt nie posiadał jakichkolwiek śladów użytkowania. Z tego powodu zalecane jest zachowywanie ostrożności podczas przymierzania obuwia.

W jaki sposób wykonać zwrot do Czas Na Buty?

Sklep Czas Na Buty oferuje dwa różne sposoby dokonywania zwrotu. Pierwszy z nich dostępny jest tylko dla zarejestrowanych na stronie sklepu klientów. Ta opcja pozwala nie tylko na szybkie i łatwe nadanie paczki, ale również umożliwia zwrot z użyciem urządzenia Paczkomat®, zamiast wysyłki na bezpośredni adres firmy. Dodatkowym atutem konta jest możliwość wglądu w archiwalne zakupy, jak i wszystkie dokonane wcześniej zwroty.

W razie potrzeby istnieje również możliwość odesłania towaru bez konta. W tym wypadku należy nadać paczkę na adres firmy oraz dołączyć do niej dowód zakupu wraz z podpisanym formularzem zwrotu do pobrania ze strony internetowej sklepu. Pamiętaj jednak, że niemożliwy jest zwrot przesyłek wysłanych za pobraniem! Tego typu zwrot wraca do nadawcy, ponieważ sklep nie jest w stanie go odebrać. 

Inną wygodną opcją zwrotu do sklepu Czas Na Buty jest skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl. Poprzez założenie konta na tej stronie, będziesz w stanie szybko i łatwo nadawać zwroty do wybranych sklepów z listy, obejmującej ponad 10 tysięcy sklepów internetowych, których liczba wciąż rośnie.

Czas Na Buty zwroty – poradnik krok po kroku

Jak dokonać zwrot Czas Na Buty z użyciem portalu wygodnezwroty.pl? Oto, co należy zrobić krok po kroku:

  1. Wybierz Czas Na Buty z listy wszystkich sklepów na portalu
  2. Wypełnij formularz zwrotu danymi takimi jak parametry przesyłki, dane nadawcy oraz preferowana firma kurierska. Nie musisz drukować etykiety ani adresować paczki.
  3. Zanieś paczkę do jednego z 44 tysięcy punktów nadania i czekaj na zwrot pieniędzy, który przed upływem 14 dni od daty odstąpienia od umowy.
Zwrot do Czas Na Buty krok po kroku

Zwrot do Czas Na Buty – adres sklepu

Zwracając towar do sklepu Czas Na Buty, korzystamy z poniższego adresu:

Czasnabuty.pl
ul. Młyńska 2, Kończyce Wielkie
43-419 Hażlach

Jak zapakować towar na zwrot Czas Na Buty?

Sprzedawca podkreśla, że istotne jest odpowiednie zabezpieczenie towaru przed przesyłką. Należy go zapakować w taki sposób, aby uniemożliwić jego uszkodzenie w czasie transportu. Pakując produkt zadbaj, aby etykiet ani taśmy klejącej nie naklejać bezpośrednio na oryginalne pudełko. Należy też dodatkowo owinąć pudełko z użyciem np. papieru lub folii stretch.

Pamiętaj, że przesyłka musi być kompletna! Jeśli z danym produktem dołączone były akcesoria w formie gratisów czy upominków, one również muszą zostać zwrócone. Ponadto miej na uwadze, że paczka zostanie przyjęta tylko, jeśli wszystkie elementy przesyłki pozbawione są uszkodzeń.

Ile jest czasu na zwrot do Czas Na Buty?

Na jaki adres dokonywać zwrot Czas Na Buty?

Na jakie sposoby można dokonać zwrotu?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto