Zwrot do Dorjan - jak nadać paczkę zwrotną do Dorjan?

Nadawanie paczek ze zwrotem jest niezwykle proste. Nie musimy się przejmować jeżeli produkt nie spełni naszych oczekiwań lub okaże się niedopasowany. Nie zawsze też musimy trafić z prezentem. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi zwrot do Dorjan. Sklep ten w swoim asortymencie posiada bogatą ofertę skórzanych kurtek zarówno damskich jak i męskich. W zakładce Outlet i wyprzedaże klienci znajdą produkty w wyjątkowych cenach. Jeżeli jesteś ciekawy jak sprawnie nadać zwrot i szybko odzyskać wydaną gotówkę, sprawdź nasz artykuł i przekonaj się jakie to wygodne!

W jaki sposób można nadać zwrot do Dorjan?

Zwrot do sklepu internetowego Dorjan można nadać przez usługi Poczty Polskiej, czyli w sposób tradycyjny korzystając z paczki pocztowej. Warta uwagi jest także platforma Wygodne Zwroty, dzięki której odeślesz swoją paczkę sprawnie i bezproblemowo. Bogata oferta zapewnia wygodę w wyborze firmy kurierskiej i elastyczność nadania paczki ze zwrotem. Przekonaj się sam, że rejestracja zwrotu zajmie ci kilka minut.

Jakie produkty można zwrócić?

Do sklepu Dorjan zwrócisz wszystkie produkty, które nie noszą śladów użytkowania. Rzeczy muszą posiadać wszystkie oryginalne metki i zabezpieczenia. Jakiekolwiek zniszczenia, zabrudzenia czy odczuwalne zapachy mogą sprawić, że zwrot zostanie odrzucony. Każdy klient ma możliwość zwrotu w ciągu 30 dni od dnia otrzymania paczki z zamówieniem.

Jak zapakować zwrot do sklepu internetowego Dorjan?

Zwrot do Dorjan zapakuj najlepiej w opakowanie, w którym je otrzymałeś. Możesz również zapakować zwrot w inne kartonowe pudełko, które odpowiednio zabezpieczysz taśmą lub stretchem. Pamiętaj, by do wnętrza paczki włożyć wypełniony formularz zwrotu wraz z potwierdzeniem zakupu, np. paragonem.

Dane kontaktowe i adres wysyłki do sklepu Dorjan

Jeżeli chcesz skontaktować się ze sklepem Dorjan możesz wysłać wiadomość na adres e-mail: biuro@dorjan.pl lub skontaktować się z obsługą sklepu telefonicznie: 691 960 025. Adres zwrotu, na który należy odesłać paczkę to: PPHU DORJAN, Konfekcja Skórzana Janusz Jabłoński, ul. Dojazdowa 14, 82-300 Elbląg.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto