Zwrot do E-sporting - jak zwrócić zamówienie do E-sporting?

Sklep internetowy E-sporting w swojej ofercie posiada sportowe ubrania, obuwie i akcesoria dla kobiet, mężczyzn, a także dla dzieci. Bogata oferta sklepu zachęca klientów do dokonywania zakupów i poszukiwania tego odpowiedniego produktu. Może jednak zdarzyć się sytuacja, w której produkt nie do końca spełni nasze oczekiwania lub zwyczajnie nie trafimy z rozmiarem. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi zwrot do E-sporting, który wykonasz w zaledwie kilka minut. Sprawdź nasz artykuł, by poznać szczegóły.

Jakie produkty można zwrócić do E-sporting?

Do sklepu internetowego E-sporting należy zwrócić produkty kompletne posiadające odpowiednie metki. Jeżeli ubrania, buty lub akcesoria posiadały jakiekolwiek zabezpieczenia to nie powinny być one również usunięte. Rzeczy nie mogą nosić śladów użytkowania, zniszczeń czy zabrudzeń.

Co trzeba wiedzieć dokonując zwrotu?

Każdy klient sklepu ma aż 100 dni na zwrot zamówienia bez podawania przyczyny zwrotu. Paczkę ze zwrotem należy nadać bezpośrednio na adres sklepu: SPORTING spółka jawna Sylwia Chodaniewicz Wojciech Chodaniewicz, ul. Długa 2E, 58-309 Wałbrzych. 

W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się ze sklepem poprzez adres e-mail: sklep@e-sporting.pl lub telefonicznie:  +74 665 25 29 lub +48 607 035 151. Ważną informacją jest to, że sklep nie przyjmuje zwrotów wysyłanych listem zwykłym lub poleconym. Paczkę należy nadać paczką pocztową lub kurierem.

Jakie są sposoby nadania zwrotu do E-sporting?

Paczkę do sklepu E-sporting można nadać Pocztą Polską korzystając z paczki pocztowej lub skorzystać z platformy Wygodne Zwroty. Strona ta oferuje wiele rodzajów  firm kurierskich, dzięki którym nadasz swój zwrot szybko i wygodnie. Sama rejestracja paczki zajmie kilka minut. Sprawdź i przekonaj się sam!

Jak spakować paczkę ze zwrotem?

Zwrot zapakuj najlepiej w oryginalne opakowanie. Możesz użyć do tego również innego kartonowego opakowania. Po spakowaniu kompletnych produktów wraz z metkami dobrze zabezpiecz paczkę szeroką taśmą lub stretchem, co uchroni ją przed ewentualnym zniszczeniem podczas transportu do sklepu.

Zwrot do E-sporting - jakie są najczęściej zadawane pytania?

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto