Zwrot do Elegrina - jak nadać zwrot do sklepu Elegrina?

Zwroty zamówień nie muszą być trudne i męczące. Aktualnie mamy duży wybór różnorodnych firm kurierskich, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować wysyłkę do naszych potrzeb. Sklep internetowy Elegrina oferuje swoim klientom bogatą ofertę asortymentu oraz umożliwia wygodny zwrot towaru w razie niedopasowania produktu do rozmiaru czy oczekiwań klienta. Sprawdź nasz artykuł i zobacz, jak łatwo odesłać niechciane zamówienie i cieszyć się szybkim zwrotem wydanej gotówki. Zwrot do Elegrina jest prostszy niż myślisz!

Jak nadać zwrot do Elegrina?

Zwrot swojego zamówienia do sklepu internetowego Elegrina można nadać w ciągu 14 dni od dnia otrzymania paczki. Przesyłkę można nadać w sposób tradycyjny za pomocą Poczty Polskiej jako polecony priorytet z możliwością śledzenia paczki lub skorzystać z platformy Wygodne Zwroty. Strona ta pomaga użytkownikom dostosować formę zwrotu do swoich potrzeb. Zarejestrowanie zwrotu zajmie zaledwie kilka minut, co przyczyni się do szybkiej wysyłki i odzyskania wydanej gotówki.

Jakie produkty można zwrócić?

Do sklepu Elegrina można zwrócić produkty nieuszkodzone, bez plam i innych zniszczeń. Konieczne jest, by wszystkie rzeczy posiadały oryginalne metki i ewentualne zabezpieczenia. 

Jak zapakować zwrot do Elegrina?

Paczkę ze zwrotem najlepiej zapakować w oryginalne opakowanie. Można również użyć do tego kartonowego pudełka lub foliopaku. Należy wypełnić formularz zwrotu i wraz z paragonem umieścić go we wnętrzu paczki, którą trzeba zaadresować na:

  • PACKETA (Elegrina - Gibon d.o.o. Slovenia), Code for return parcels: 91949944, Panattoni Park Bielsko-Biała I, ul. Księdza Józefa Londzina 106, 43-382 Bielsko Biała. 

Zwrot zabezpiecz odpowiednio taśmą tak, by paczka nie doznała możliwych uszkodzeń podczas jej transportu.

Elegrina zwrot - jak nadać paczkę krok po korku?

Aby nadać paczkę krok po kroku, postępuj według poniższych kroków: 

  • wypełnij formularz zwrotu i zapakuj razem ze zwracanymi rzeczami oraz paragonem;
  • upewnij się, że rzeczy nie posiadają uszkodzeń i mają wszystkie oryginalne metki;
  • wybierz odpowiednią dla siebie formę zwrotu i odeślij paczkę.

Sklep zwróci paczkę w ciągu 14 dni od jej otrzymania.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto