Zwrot do Fashionyou - jak zwrócić paczkę do Fashionyou?

Sklep internetowy Fashionyou oferuje klientom szeroki wybór sukienek, akcesoriów, a także odzieży size+. Dokonując zakupów w tym sklepie możemy być spokojni jeżeli zakupione produkty okażą się niedopasowane lub ostatecznie nie spełnią twoich oczekiwań. Zwrot do Fashionyou jest naprawdę prosty i szybki w wykonaniu. W poniższym artykule podpowiemy ci jak sprawnie i wygodnie nadać zwrot bez żadnych problemów. Sprawdź już teraz!

Jak zapakować zwrot do Fashionyou?

Zwrot towaru najlepiej zapakuj w oryginalne opakowanie lub odpowiedni karton. Pamiętaj, że sklep nie przyjmuje zwrotów wysyłanych w foliopakach i kopertach. Odpowiednio zabezpiecz karton, by podczas podróży nie doznał uszkodzeń, które mogą spowodować odrzucenie zwrotu. Możesz do tego użyć szerokiej taśmy.

Jakie produkty można zwrócić do sklepu internetowego Fashionyou?

Zwrot do Fashionyou może zawierać produkty w stanie idealnym i w pełni kompletne. Konieczne jest, by produkty posiadały oryginalne metki i ewentualne zabezpieczenia. Jeżeli widoczne będą ślady użytkowania w postaci zabrudzeń, uszkodzeń, śladów makijażu sklep może nie przyjąć zwrotu. Każdy klient na zwrot towaru ma 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Pamiętaj, że aby odstąpić od umowy musisz wysłać oświadczenie zwrotu na podany adres e-mail: sklep@fashiononyou.pl.

Jak nadać zwrot do Fashionyou?

Swoje zamówienie możesz odesłać tradycyjnie wybierając usługi Poczty Polskiej lub korzystając z platformy Wygodne Zwroty, która posiada bogatą ofertę kurierów, dzięki którym odeślesz paczkę. 

Na jaki adres odesłać zwrot zamówienia?

Zamówienie odeślij na adres ul. Daszyńskiego 134, 95-070 Aleksandrów Łódzki. Pamiętaj, że na zwrot towaru masz 14 dni od dnia otrzymania zamówienia.

Jak nadać krok po kroku zwrot do Fashionyou?

Swoją paczkę odeślesz, wykonując poniższe kroki:

  1. wyślij na adres e-mail oświadczenie odstąpienia od umowy, by powiadomić sklep, że rezygnujesz z części lub całości kompletnego zamówienia;
  2. zapakuj zwrot w oryginalne opakowanie lub karton (pamiętaj, żeby nie wysyłać paczki w foliopaku lub kopercie);
  3. wybierz odpowiednią dla ciebie formę zwrotu (możesz skorzystać z platformy Wygodne Zwroty);
  4. odeślij swój zwrot i oczekuj zwrotu pieniędzy.

Zobacz także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto