Zwrot do Fesswybitnie - jak zwrócić zakupy do Fesswybitnie?

Zakupy online stały się naszą codziennością. Są szybkie i proste w wykonaniu, a ich największą zaletą jest możliwość robienia ich w dowolnym miejscu. Co zrobić, gdy zakupione rzeczy okazały się niedopasowane lub prezent był nietrafiony? Z pomocą przychodzą szybkie i łatwe zwroty zakupionych przez ciebie rzeczy. Sprawdź, jak działa procedura zwrotów i ile masz czasu na odesłanie przesyłki.

Kiedy mogę zwrócić niechciane produkty do Fesswybitnie?

Jeżeli zdecydujesz się dokonać zwrotu do Fesswybitnie musisz pamiętać o idealnym stanie twojego towaru. Ubrania oraz akcesoria muszą mieć oryginalne metki i zabezpieczenia, oraz nie mogą nosić żadnych widocznych śladów użytkowania. Jeśli zwracasz produkt objęty promocją, który po obniżeniu wartości zamówienia spowodowałby, że nie spełniasz minimalnych warunków, aby otrzymać gratisowy przedmiot, musisz również zwrócić nam przedmiot, który otrzymałeś jako prezent. W ten sposób Twoje zamówienie nie będzie kwalifikowane do promocji.

Fesswybitnie zwroty - ile czasu na zwrot przesyłki?

Podczas zamawiania produktów warto doczytać, ile mamy czasu na ewentualny zwrot. Sklepy internetowe oferują odmienne ilości dni na odesłanie paczek przez klientów. Zwrot do Fesswybitnie możesz wykonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Opłata, którą musisz wykonać, by odesłać zamówienie, jest pokrywana przez kupującego.

Jak nadać zwrot do Fesswybitnie?

Do nadania zwrotu do Fesswybitnie będziesz musiał wykonać kilka kroków:

  • Powiadom mailowo sklep, że chcesz odstąpić od umowy;
  • wydrukuj formularz zwrotu (znajdziesz go w zakładce zwroty na dole strony) i wypełnij formularz;
  • spakuj paczkę wraz z formularzem i odeślij na wskazany adres: Fesswybitnie, Mickiewicza 13, 42-622 Orzech.

Pamiętaj, że sklep nie przyjmuje przesyłek wysyłanych bezpośrednio do paczkomatów.

Jak spakować zwrot do Fesswybitnie?

Zwrot do Fesswybitnie spakuj w karton lub foliopak. Pamiętaj, by do wnętrza paczki włożyć wypełniony formularza zwrotu. Produkty nie mogą nosić, żadnych śladów użytkowania i koniecznie muszą posiadać oryginalne metki. Taki stan rzeczy gwarantuje ci zwrot pieniędzy i satysfakcję z dokonywania zakupów.

Czy można wymienić produkty w Fesswybinie?

W sklepie internetowym Fesswybitnie masz możliwość dokonania wymiany towaru. Postępuj podobnie jak podczas zwrotu. Powiadom sklep o zaistniałej sytuacji, a następnie pobierz formularz zwrotu i wypełnij. Pamiętaj, aby dokonać wpłaty (13 zł) na konto sklepu za ponowne nadanie paczki. 

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto