Zwrot do Gym Hero - jak zwrócić zamówienie do Gym Hero?

Zwroty zakupów online mogą nam się kojarzyć z czymś problematycznym i niezbyt przyjemnym. Mogliśmy mieć złe doświadczenia przy zwracaniu zamówień, ale uspokajamy, ponieważ nasze metody są zawsze skuteczne. Wystarczy, że przeczytasz nasz artykuł i zobaczysz, że zwrot do Gym Hero jest całkowicie bezproblematyczny i bardzo łatwy w wykonaniu. Pamiętaj, że zakupione produkty nie zawsze muszą spełnić twoje oczekiwania, ale dzięki prostej procedurze zwrotów nic nie stanie ci już na przeszkodzie. Przekonaj się sam!

Jakie produkty kupimy w Gym Hero? Historia marki

Gym Hero to marka, która powstała w 2015 roku. Pomysł ten narodził się z dużego zapotrzebowania na artykuły dotyczące sportu. Celem marki jest nie tylko produkcja rzeczy o wysokiej jakości czy estetycznym wyglądzie, ale także zachęcanie i motywowanie do działania i osiągania określonych przez siebie celów. To wiedza i pasja sprawiła, że marka jest lubiana i doceniana przez odbiorców. Gym Hero oferuje bogaty asortyment odzieży sportowej oraz akcesoriów przydatnych do uprawiania sportu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego i zmotywowania się do dbania o własne zdrowie.

Jak nadać paczkę ze zwrotem?

Jeżeli zdecydowałeś się dokonać zwrotu swojego zamówienia, to poniżej przedstawiamy kilka kroków, w jak powinieneś poprawnie odesłać swoją przesyłkę:

  • Wejdź do zakładki Zwróć zamówienie i podaj adres e-mail, za pomocą którego składałeś zamówienie oraz token, który znajduje się w mailu potwierdzającym zakup. Potwierdź dane naciskając przycisk Zobacz zamówienie;
  • Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku Zwróć produkty i zaznacz te, które będą do zwrotu;
  • Wpisz powód zwrotu produktów i podaj numer konta, na który mają wpłynąć środki. W przypadku korzystania z płatności PayPo pozostaw puste pole;
  • Następnie naciśnij Zwróć produkty;
  • Spakuj paczkę i do jej wnętrza włóż numer zamówienia z dopiskiem ZWROT. Przyspieszy to całą procedurę zwrotu;
  • Paczkę odeślij np. za pomocą paczki pocztowej na adres: GYM HERO, ul. Słowikowskiego 81, 05-090 Raszyn, Hala 4, Brama 5.

Nie nadawaj przesyłki do paczkomatów oraz za pobraniem. Paczka musi zostać zaadresowana bezpośrednio do siedziby sklepu. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania paczki przez magazyn sklepu.

Jakie produkty podlegają zwrotowi?

Zwrotowi podlegają produkty nienoszące śladów użytkowania. Muszą zostać zachowane oryginalne metki oraz foliowe opakowania. Jeżeli zwrócone zostaną rzeczy brudne lub ze śladami noszenia to kwota zwrotu zostanie obniżona o kwotę naprawy towaru, by umożliwić na ponowne wprowadzenie go do sprzedaży. Sklep podaje przykładowe kwoty odejmowane w przypadku zwrócenia zabrudzonych lub niekompletnych produktów:

  • brak metki - obniżenie zwrotu o 10 zł brutto;
  • brak foliowego opakowania - obniżenie zwrotu o 10 zł brutto;
  • rzeczy zabrudzone lub z widocznymi śladami użytkowania - obniżenie zwrotu o 35 zł brutto.

W jaki sposób spakować zamówienie do zwrotu?

Zamówienie, które chcesz zwrócić zapakuj w dowolne opakowanie. Możesz ponownie wykorzystać to, w którym otrzymałeś zamówienie. Pamiętaj, żeby usunąć z niego wszystkie stare etykiety. Do wnętrza włóż kompletne produkty razem z numerem zamówienia z dopiskiem ZWROT. Całość dodatkowo zabezpiecz szeroką taśmą klejącą, stretchem lub foliopakiem. Takie zapakowanie paczki zwrotnej dodatkowo uchroni ja przed ewentualnym zniszczeniem podczas transportu.

Dlaczego nie można dokonać wymiany produktu?

Sklep nie gwarantuje, że model i rozmiar, na który dana osoba będzie chciała wymienić towar będzie cały czas dostępny. Dlatego w takim przypadku zaleca się nadanie zwrotu z produktem, który nam nie odpowiada i ponowne złożenie zamówienia, jeżeli rzecz jest nadal dostępna na stronie internetowej Gym Hero.

Kontakt do Gym Hero

Biuro Obsługi Klienta jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16. Numer kontaktowy to 501 062 711. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące produktów lub zamówień możesz skorzystać z adresu e-mail: info@gymhero.eu.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto