Zwrot do Happy mum - jak odesłać paczkę ze zwrotem do Happy mum?

Zakupy internetowe towarzyszą nam niemal każdego dnia. Lubimy tę formę zakupów, ponieważ jest wygodna i szybka. Nie musimy tracić czasu w kolejkach w galeriach handlowych czy w korkach dojeżdżając do wybranego sklepu. Produkty zamówimy z poziomu telefonu czy komputera, korzystając ze wszystkich niezbędnych informacji dotyczących zamówień. Jeżeli niestety zdarzy się sytuacja, w której produkt okaże się niedopasowany lub zwyczajnie nie spełni naszych oczekiwań, mamy prawo dokonać zwrotu. Sprawdź nasz poradnik i zobacz, że zwrot do Happy mum jest szybki i całkowicie bezpieczny.

Co trzeba wiedzieć, dokonując zwrotu produktów?

Każdy klient sklepu Happymum może odesłać zamówienie. Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od dnia trzymania paczki bez podawania jakiejkolwiek przyczyny (wypełniając formularz, można podać przyczynę, by sklep mógł ulepszać swoją ofertę). Konieczne jest wydrukowanie i wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie do przesyłki potwierdzenia zakupy, czyli faktury lub paragonu. 

Jak poprawnie spakować paczkę ze zwrotem?

Jeżeli zdecydujesz się na zwrot zamówienia, musisz pamiętać o kilku podstawowych kwestiach. Produkty najlepiej zapakuj w kartonowe opakowanie, możesz użyć tego, w którym otrzymałeś swoją przesyłkę, usuwając wcześniej wszystkie stare etykiety. Do wnętrza włóż kompletne rzeczy wraz z oryginalnymi metkami, bez uszkodzeń i zabrudzeń. Oprócz rzeczy umieść w pudełku formularz zwrotu i potwierdzenie zakupu. Całość zaklej taśmą lub włóż do foliopaku, lub owiń stretchem. Taka forma zapakowania przesyłki zabezpieczy ją przed ewentualnym zniszczeniem podczas transportu.

Jak nadać paczkę ze zwrotem?

Paczkę ze zwrotem możesz nadać poprzez Pocztę Polską lub korzystając samodzielnie z usług firm kurierskich. Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować możesz wybrać platformę Wygodne Zwroty, która zapewnia bezpieczny i łatwy zwrot towarów. Dzięki bogatej ofercie strony sam zdecydujesz, która forma zwrotu najbardziej ci odpowiada, a także wybierzesz miejsce nadania paczki. Wejdź na Wygodne Zwroty i zobacz sam!

Nadawanie paczki krok po kroku

  • Wejdź na Wygodne Zwroty i wybierz sklep Happymum;
  • Wypełnij formularz, by zarejestrować zwrot w systemie zwrotów i opłać koszty przesyłki. W formularzu podaj jedynie parametry przesyłki, wybierz firmę kurierską, wprowadź swoje dane. Procedura ta obejmuje także brak konieczności drukowania etykiety i adresowania paczki;
  • Nadaj paczkę w wybranym punkcie. Przynieś swoją paczkę do jednego z dostępnych 44 tysięcy punktów, takich jak Paczkomaty InPost czy popularne sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl itd;
  •  Poczekaj na zwrot środków. Czas oczekiwania na zwrot pieniędzy to zazwyczaj 14 dni od momentu złożenia rezygnacji z umowy.

Kontakt do sklepu Happy mum

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania do obsługi sklepu, możesz je śmiało zadać, dzwoniąc pod numer telefonu: 669 313 110 lub wysyłając wiadomość pocztą elektroniczną pod numer: sklep@happymum.pl

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto