Zwrot do HitObuwie - jak zrobić? 

Chcesz wiedzieć, jak łatwo, przyjemnie i szybko zwrócić przedmioty do HitObuwie? Dzięki platformie wygodnezwroty.pl to naprawdę proste! Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, czy to ze względu na nieodpowiedni rozmiar, kolor, czy po prostu niezadowolenie, nie ma potrzeby czekać. Zwrot do HitObuwie za pomocą wygodnezwroty.pl to najlepsze rozwiązanie!

HitObuwie zwrot

HitObuwie zwroty - jakie przedmioty można zwrócić?

Do HitObuwie można zwrócić każdy produkt, pod warunkiem, że nie nosi śladów użytkowania i posiada wszystkie oryginalne metki. Zwrot do HitObuwie będzie niemożliwy, jeśli przedmiot nosi jakiekolwiek ślady użytkowania. Masz 14 dni na dokonanie zwrotu od daty otrzymania przesyłki.

Zwrot Hitobuwie - jak nadać towar?

Możesz dokonać zwrotu za pośrednictwem Inpost Paczkomat®. Darmowy zwrot przy użyciu tych automatów jest dostępny dla klientów, którzy są zapisani do newslettera i zwracają produkty o wartości powyżej 150 zł. Możliwym i wygodnym rozwiązaniem jest również zwrot do HitObuwie poprzez wygodnezwroty.pl. Dzięki tej stronie możesz zwrócić swoje produkty w szybki i łatwy sposób!

HitObuwie zwroty - jak nadać krok po kroku?

Dzięki platformie wygodnezwroty.pl zwrócenie produktów do HitObuwie jest bardzo proste. Poniżej przedstawiamy instrukcję:

  1. Wypełnij formularz podając numer swojego zamówienia.
  2. W formularzu podaj szczegóły przesyłki, wybierz firmę kurierską, podaj swoje dane i opłać przesyłkę. Nie musisz drukować etykiety zwrotu.
  3. Przygotuj swoją przesyłkę i dostarcz ją do wybranego punktu nadania, takiego jak Inpost Paczkomat® lub inne usługi dostępne w różnych sklepach, np. Żabka.
  4. Poczekaj na zwrot środków.
zwrot do hitobuwie krok po kroku

Gdzie nadać zwrot HitObuwie?

Przesyłkę zwrotną należy wysłać na następujący adres: 

Artykuły przemysłowe 

Paweł Kulak, Piotr Kulak sp.j. 

ul. Ofiar Gór Morzewskich 5, 

64-800 Chodzież

Jak zapakować przesyłkę?

Przedmioty należy umieścić w solidnym opakowaniu. Dobrze jest owinąć je folią lub papierem, aby zapewnić ich bezpieczeństwo podczas podróży. Można również zastosować dodatkową ochronę, taką jak folia bąbelkowa lub użyć oryginalnego opakowania.

Ile jest czasu na zwrot?

Czego nie można zwrócić?

Jaki jest adres do zwrotu?

Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto