Zwrot do Illuminate - jak nadać paczkę do Illuminate?

Zakupy w sieci są teraz bardzo powszechne. Często brakuje nam czasu na wizytę w centrum handlowym i poszukiwanie odpowiednich produktów. Sklepy internetowe są dla nas ratunkiem, dzięki przejrzystym stronom, jesteśmy w stanie złożyć zamówienie w zaledwie kilka minut. Trzeba pamiętać, że w przypadku zakupu nieodpowiednich przedmiotów istnieje możliwość zwrotu. Zwrot do Illuminate daje każdemu klientowi szybką i sprawną wysyłkę niechcianego zamówienia. Zapoznaj się z naszym artykułem, aby dowiedzieć się więcej na temat procedury zwrotów.

Jakie sukienki znajdziemy na stronie Illuminate?

Na stronie sklepu internetowego Illuminate znajdziemy prawdziwe kreacje. Znajdziemy tam sukienki na wesele, studniówkę czy wesele. Oprócz tego panie znajdą sukienkę na chrzest, komunię czy nawet randkę! Oczywiście jest możliwość znalezienia odpowiedniej długości mini, midi lub maxi. Kolory również są najróżniejsze oraz wzory. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Jak nie nadawać zwrotu zamówienia?

Zwrotu zamówienia nie można nadawać do kilku miejsc. Sklep zastrzega nadawanie paczek bezpośrednio do paczkomatu, miejsc nadania takich jak Paczka w Ruchu czy wysyłanie paczek za pobraniem. Jeżeli przesyłka zostanie tak nadana, powróci z powrotem do klienta.

W jaki sposób nadać paczkę?

Paczkę można nadać w proponowany przez sklep sposób. Sklep proponuje skorzystanie z https://szybkiezwroty.pl/pl. Należy wejść na stronę i w wyszukiwarce wpisać nazwę sklepu - Illuminate. Następnie należy wypełnić formularz zwrotu. Po zaakceptowaniu wszystkich koniecznych treści klikamy ZWRACAM PACZKĘ. Kod nadania zostanie przesłany na podany w formularzu numer telefonu. Koszt dostawy to 12 zł, kwota ta zostanie odjęta od wartości zwracanego zamówienia. Do paczki zwrotnej koniecznie trzeba włożyć formularz zwrotu od sklepu Illumiante.

Przesyłka może zostać również zwrócona listem poleconym w kopercie bąbelkowej.

O czym należy pamiętać podczas zwrotu?

Zwrot należy zaadresować na Illuminate, ul. Boruty 17, 15-157 Białystok. Klient musi pamiętać, że produkty nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania. Rzeczy muszą posiadać oryginalne metki i ewentualne dodatkowe zabezpieczenia. Sukienki nie mogą mieć zabrudzeń czy plam spowodowanych np. podkładem, czy innymi kosmetykami. Towar nie może być prany i mieć wyczuwalnych perfum. Jeżeli po otrzymaniu przesyłki zauważymy jakieś zniszczenia, należy niezwłocznie poinformować o tym obsługę sklepu. Przed zwrotem prosimy o dokładne sprawdzenie stanu sukienki, by uniknąć jego odrzucenia.

Ile jest czasu na zwrot zamówienia?

Jeżeli zdecydujemy się na zwrot zamówienia, należy pamiętać, że mamy 14 dni kalendarzowych liczony od dnia otrzymania przesyłki na jego zwrot. Sklep również w ciągu dwóch tygodni zatwierdzi zwrot i zwróci pieniądze.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto