Zwrot do Inmotion - jak zwrócić przesyłkę do Inmotion?

Sklep in:motion oferuje swoim klientom odzież damską, męską i dziecięcą. Znajdziemy tam produkty sportowe, akcesoria i dodatki dla dzieci oraz wiele nowości. Ten bogaty wybór produktów sprawia, że zamawianie rzeczy online jest niezwykle przejrzyste i wygodne. Może nadarzyć się sytuacja, w której nasze zamówienie nie do końca spełni nasze oczekiwania lub produkty okażą się zbyt duże, lub zwyczajnie za małe. Nie musimy się niczym przejmować, ponieważ zwrot do Inmotion jest szybki i bardzo wygodny. Zerknij do artykułu i przekonaj się sam!

Jak nadać zwrot do in:motion?

Zwrot do in:motion można nadać na kilka sposobów.

  1. Paczkę możesz nadać w sposób tradycyjny dzięki usłudze Poczty Polskiej, pakując swój zwrot razem z formularzem i adresując paczkę do sklepu.
  2. Drugim sposobem jest wykorzystanie usługi Wygodne Zwroty. Na tej platformie możesz szybko i bezproblemowo nadać swój zwrot i spokojnie oczekiwać na zwrot gotówki.

Jak krok po korku odesłać zwrot do sklepu Inmotion?

Do nadania paczki do sklepu Inmotion musisz, wykonać poniższe kroki:

  • pobierz i wypełnij formularz zwrotu;
  • zapakuj paczkę z pełnowartościowymi produktami, możesz wykorzystać do tego oryginalne opakowanie lub foliopak;
  • zaadresuj zwrot na podany adres: Inmotion, ul. Jerzmanowska 8, 54-519 Wrocław.
  • środki zostaną zwrócone po zatwierdzeniu zwrotu najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj jest to termin nie późniejszy niż 14 dni.

Jak zapakować zwrot?

Zwrot do Inmotion zapakuj w oryginalne opakowanie. Jest to najlepszy sposób do dokonania zwrotu, ponieważ masz gwarancję na bezpieczne dotarcie paczki do sklepu bez ewentualnych uszkodzeń. Możesz również wykorzystać do tego foliopak. Do wnętrza paczki włóż wypełniony formularz zwrotu. Adres sklepu umieść w widocznym miejscu i pamiętaj, aby był czytelnie zapisany. Każdy klient posiada aż 100 dni na zwrot swojego zamówienia od dnia otrzymania przesyłki.

Jakie produkty mogę zwrócić do sklepu internetowego Inmotion?

Do sklepu internetowego Inmotion można zwrócić wszystkie produkty nieposiadające śladów użytkowania. Rzeczy nie mogą być uszkodzone czy zabrudzone. Konieczne jest to, że muszą posiadać oryginalne metki świadczące o ich nowości. Dlatego podczas przymierzania zakupionych produktów należy być ostrożnym jeżeli nie mamy pewności czy produkty z nami zostaną. Sklep może odmówić chęci przyjęcia zwrotu, gdy rzeczy będą posiadać usterki związane z ich użytkowaniem lub brak odpowiednich zabezpieczeń.

Zobacz także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto