Zwrot do Jego Szafa - jak nadać paczkę ze zwrotem?

Zakupy online stały się naszą codziennością. Często nie mamy czasu, aby udać się do galerii handlowej i poszukiwać odpowiednich dla nas produktów. Sklepy internetowe są dla nas niezwykle komfortowe, ponieważ przejrzyste strony umożliwiają wygodne przeglądanie i zamawianie rzeczy w zaledwie kilka minut. Wiele sklepów umożliwia klientom zamawianie rzeczy jedynie na próbę, by każdy mógł sprawdzić, czy zakupione produkty będą dla nas odpowiednie. Jeżeli zakupimy nietrafione rzeczy, z pomocą przychodzą zwroty produktów. Zwrot do Jego Szafa daje szansę każdemu, aby sprawnie i szybko odesłać zamówienie. Nie musisz się niczym przejmować, ponieważ to naprawdę proste i wygodne. Sprawdź nasz artykuł i poznaj wszystkie szczegóły dotyczące zwrotów.

Co oferuje klientom sklep Jego Szafa?

Sklep internetowy Jego Szafa w swoim asortymencie posiada bogatą ofertę odzieży męskiej, dodatków i bielizny. Panowie mogą w nim wyposażyć się we wszystkie najpotrzebniejsze produkty na co dzień, ale także na specjalne okazje. 

W jaki sposób nadać zwrot do Jego Szafa?

Zwrot do Jego Szafa można nadać na kilka sposobów. To klient decyduje jaką formę zwrotu wybierze. Paczkę można odesłać za pomocą usług Poczty Polskiej, np. dzięki paczce pocztowej. Dobrze wybrać rejestrowaną formę zwrotu, by mieć kontrolę nad przesyłką i pewność, że dotrze ona do sklepu. Inną możliwością odesłania paczki jest skorzystanie z platformy Wygodne Zwroty. Strona ta w swojej bazie posiada już ponad 10 tysięcy sklepów, a w tym sklep Jego Szafa. Klient sam decyduje jaką formę zwrotu wybierze i gdzie nada przesyłkę. Udogodnieniem tej formy zwrotu jest także brak konieczności drukowania etykiety zwrotnej, co skraca czas odsyłania paczki. 

Nadawanie zwrotu krok po kroku

Swoją paczkę łatwo nadasz poprzez platformę Wygodne Zwroty:

  • Wejdź na Wygodne Zwroty i wybierz sklep Jego Szafa;
  • Wypełnij formularz, aby zarejestrować zwrot w systemie zwrotów oraz ureguluj koszty przesyłki. W formularzu podaj szczegóły dotyczące przesyłki, wybierz firmę kurierską i wprowadź swoje dane. Ta procedura obejmuje także brak potrzeby drukowania etykiety oraz ręcznego adresowania paczki;
  • Nadaj paczkę w wybranym punkcie. Dostarcz paczkę do jednego z 44 tysięcy dostępnych punktów, takich jak Paczkomaty InPost czy popularne sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl itp;
  • Oczekuj na zwrot środków. Przewidywany czas oczekiwania na zwrot pieniędzy to zazwyczaj 14 dni od momentu złożenia rezygnacji z umowy.

Jak spakować zwrot do sklepu internetowego?

Zwrot do sklepu internetowego spakuj w kartonowe opakowanie i dodatkowo zabezpiecz je foliopakiem lub stretchem. Pamiętaj, aby zwrot był kompletny, a produkty posiadały wszystkie oryginalne metki. Rzeczy muszą być w stanie niezmienionym, ponieważ w innym przypadku sklep może odrzucić zwrot. Pamiętaj o wypełnieniu formularza odstąpienia od umowy i dołączenia go do przesyłki.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto