Zwrot do Jesteś Modna - nadawanie paczki krok po kroku

Zwracanie zamówionych produktów jest prostsze, niż mogłoby się wydawać. Oczywiste jest to, że nigdy nie mamy pewności czy zamówione produkty spełnią nasze oczekiwania i czy rozmiar faktycznie będzie odpowiadał naszej sylwetce. I mimo tego nie należy zniechęcać się do zakupów online. Wygodne i bezpieczne zwroty towarów sprawiają, że nie musimy niepokoić się podczas składania zamówienia. Zwrot do Jesteś Modna nadasz w zaledwie kilka minut bez wychodzenia z domu. To ty decydujesz kiedy i w jaki sposób odeślesz paczkę. Zajrzyj do poniższego artykułu i poznaj szczegóły dotyczące zwrotów.

Jakie produkty podlegają zwrotowi? 

Zwrotowi do sklepu Jesteś Modna podlegają wszystkie produkty, które nie wykazują śladów nieprawidłowego użytkowania. Rzeczy muszą mieć komplet metek i ewentualnych zabezpieczeń. Jakiekolwiek uszkodzenia czy zabrudzenia, a także wyczuwalny zapach perfum mogą spowodować odrzucenie zwrotu przez sklep internetowy. Klienci mają 14 dni na czas zwrotu towaru, po upływie terminu nie będzie możliwości odesłania produktów.

W jaki sposób nadać paczkę ze zwrotem?

Paczkę ze zwrotem nadasz, korzystając z platformy Wygodne Zwroty. Strona ta oferuje szybkie i bezpieczne zwroty produktów za pomocą wielu firm kurierskich. Wygodne Zwroty w swojej bazie posiadają już ponad 10 tysięcy sklepów, więc nadasz zwrot nie tylko do Jesteś Modna, ale także do wielu innych sklepów. Sam decydujesz, w jaki sposób odeślesz paczkę i gdzie ją nadasz. Sprawdź następny akapit, by zobaczyć, jak nadać zwrot krok po kroku!

Nadaj zwrot do Jesteś Modna krok po kroku

Skorzystaj z bezpiecznej platformy Wygodne Zwroty i nadaj swoją paczkę:

  1. Wejdź na Wygodne Zwroty i wybierz sklep Jesteś Modna;
  2. Wypełnij formularz, aby zarejestrować zwrot w systemie zwrotów oraz ureguluj koszty przesyłki. W formularzu podaj szczegóły dotyczące przesyłki, wybierz firmę kurierską i wprowadź swoje dane. Ta procedura obejmuje także brak potrzeby drukowania etykiety oraz ręcznego adresowania paczki;
  3. Nadaj paczkę w wybranym punkcie. Dostarcz paczkę do jednego z 44 tysięcy dostępnych punktów, takich jak Paczkomaty InPost czy popularne sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl itp;
  4. Oczekuj na zwrot środków. Przewidywany czas oczekiwania na zwrot pieniędzy to zazwyczaj 14 dni od momentu złożenia rezygnacji z umowy.

W jaki sposób skontaktować się ze sklepem Jesteś Modna?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się ze sklepem pod następującym numerem telefonu: 697 893 004 lub za pomocą adresu e-mail: sklep@jestesmodna.pl. Adres zwrotu, na który należy nadać paczkę ze zwrotem, jest następujący: JestesModna.pl ul. Ożarowska 40/42 (hala B, rampa 6) 05-850 Duchnice.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto