Zwrot do Just Paul - jak poprawnie odesłać zwrot do Just Paul?

Zakupy online stały się powszechną praktyką w naszym codziennym życiu. Możemy przeglądać strony internetowe sklepów o dowolnej porze, zarówno w ciągu dnia, jak i nocy, z każdego miejsca, które nam odpowiada. Często odwiedzamy je nie tylko w poszukiwaniu konkretnych produktów, ale również po to, aby zapoznać się z ofertą sklepu i nowymi kolekcjami. Gdy coś przyciągnie naszą uwagę, decydujemy się na zakup, zdając sobie sprawę, że nie mamy możliwości przymierzenia. Dopiero po otrzymaniu przesyłki możemy ocenić, czy zakupione przedmioty spełniają nasze oczekiwania. W przypadku niezadowolenia z dokonanych zakupów istnieje możliwość ich zwrotu. W niniejszym artykule przedstawiamy kroki, które należy podjąć, aby odesłać nieodpowiednie produkty. Zachęcamy do lektury!

Just Paul sklep z pasją do mody

Sklep Just Paul tworzony jest z prawdziwą pasją do mody oraz stylu. Charakterystyczną cechą tego sklepu jest klasyczny styl połączony z wygodą. A wszystko za sprawą wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że czujemy się w nich dobrze, a zarazem pięknie wyglądamy. Just Paul w swojej ofercie posiada krótkie i limitowane kolekcje ubrań, co sprawia, że są one niepowtarzalne i posiadają niezwykły charakter. Kobieta, która pragnie być nowoczesna i czuć się dobrze we własnej skórze powinna zajrzeć do oferty Just Paul. Jeżeli chcesz podkreślić swoją kobiecość, uwodzić czy zaskakiwać musisz bliżej zapoznać się z ofertą sklepu.

Czy jest możliwa realizacja wymiany produktu?

Tak, sklep Just Paul daje klientom możliwość realizacji wymiany niedopasowanego produktu. W tym wypadku należy w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówienia odesłać produkty na adres: Just Paul, ul. Szaserów 38 lok. 4, 04-306 Warszawa razem z formularzem wymiany, w którym konieczne jest zawarcie adnotacji, na jaki model i rozmiar ma być zrealizowana wymiana.

Z jakich rodzajów płatności można skorzystać w sklepie Just Paul?

Sklep internetowy Just Paul udostępnia swoim klientom kilka różnych metod płatności:

  • tradycyjna płatność przelewem;
  • Pay-By-Link - szybki przelew;
  • płatność kartą;
  • BLIK

Informacje o Just Paul

Sklep Just Paul posiada swój stacjonarny butik w Warszawie, gdzie stacjonarnie można obejrzeć kolekcje ubrań. W razie ewentualnych pytań można skontaktować się z obsługą sklepu za pomocą numeru telefonu lub adresu e-mail od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 - +48 508 440 647/butik@justpaul.pl. Na stronie sklepu dostępny jest również formularz kontaktowy umożliwiający zadanie pytania. Aby nadać przesyłkę ze zwrotem, konieczne jest powiadomienie sklepu o chęci zwrotu za pomocą oświadczenia wysłanego bezpośrednio na adres lub przy pomocy adresu e-mail: butik@justpaul.pl.

Jak nadać przesyłkę ze zwrotem do Just Paul?

Przesyłkę ze zwrotem do Just Paul można nadać w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki za pomocą usług Poczty Polskiej, korzystając z formy przesyłki pocztowej lub wysłać zwrot za pomocą usług firm kurierskich. Poniżej przedstawiamy instrukcję jak odesłać zamówienie przy skorzystaniu z DPD:

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Jaki jest adres zwrotu do Just Paul?

Just Paul Juszczyk-Grupińska Olechowska sp.j., ul. Szaserów 38 lok. 4, 04-306 Warszawa. Sklep nie przyjmuje zwrotów do paczkomatów lub innych punktów odbioru. Paczkę należy kierować bezpośrednio na podany adres.

Jakie korzyści daje zapisanie się do Newsletter’a?

Osoby, które zapisały się do Newsletter’a na bieżąco powiadamiane są o nowościach i różnorodnych kodach rabatowych. Istotne jest to, że wiele z akcji rabatowych przeznaczonych jest wyłącznie dla subskrybentów sklepu Just Paul.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto